НОВИНИ

Сортувати за:
Прев'ю
Підсумки сезону VBET UA Перша. Гірник-Спорт. 8-ме місце групи Вибування
Прес-служба ПФЛ представляє вашій увазі статистику виступів Гірника-Спорт (Горішні Плавні) у чемпіонаті України серед команд Першої ліги сезону 2022/23
14:00, 9 липня
501
Прев'ю
Даценко: попереду у Гірника-Спорт п’ять фіналів
ПФЛ та Sport Arena кожного туру визначають лауреата, рідкісний випадок – цього тижня це захисник за амплуа, який забив переможний м’яч у ворота своїх екс-одноклубників
08:00, 28 квітня
745
Прев'ю
Новачки ПФЛ: Гірник-Спорт продовжує формувати оновлений склад, додали новачків Буковина та Полтава
Пресслужба Професіональної футбольної ліги - про офіційні дозаявки на час зимової перерви сезону 2022/23
12:00, 31 березня
1094
Прев'ю
Новачки ПФЛ: Скорук продовжує поповнюватися, Гірник-Спорт представляє перших новачків
11:50, 1 березня
688
Прев'ю
Підсумки півріччя VBET UA Першої. Гірник-Спорт, 8 місце Групи «Б» на першому етапі
Прес-служба ПФЛ представляє вашій увазі статистику виступів ФК Гірник-Спорт (Горішні Плавні) у осінній частині чемпіонату України серед команд VBET UA Першої сезону 2022/23.
13:00, 30 листопада
431
Прев'ю
Підсумки півріччя. Перша ліга. Гірник-Спорт, 6 місце
Прес-служба ПФЛ представляє вашій увазі статистику виступів ФК Гірник-Спорт (Горішні Плавні) в осінній частині чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону 2021/22
15:00, 7 лютого
600
Прев'ю
Жабченко: Гірнику-Спорт треба працювати над реалізацією
Головний тренер «Гірника-Спорт» Ігор Жабченко розповів про свої враження від першої частини чемпіонату, а також згадав про найбільш пам’ятні події 2021-го у житті команди
12:00, 16 січня
735
Прев'ю
Жабченко і Надуда - найкращі тренери 17 туру змагань ПФЛ
Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу аналізує підсумки чергового туру змагань ПФЛ сезону 2021/22
10:20, 11 листопада
678
Прев'ю
Вихованець Гірника-Спорту Мильченко: приємно забивати в рідних Горішніх Плавнях
Артем Мильченко став героєм матчу із «Поліссям», у якому «Гірник-Спорт» здобув перемогу із рахунком — 1:0 та оформив першу довгоочікувану домашню перемогу у поточному чемпіонаті.
10:00, 10 листопада