ПАРТНЕРИ

партнер
Логотип
Телефон:
+38 044 303 95 91
E-mail:
Сайт:
https://select-sport.com.ua
Адреса:
Інформація:

Select Sport є одним з провідних світових виробників зшитих вручну м'ячів. Інноваційна данська компанія з довгою історією виробляє близько трьох мільйонів м'ячів на рік і представлена в основних регіонах світу, а також експортує свою продукцію в більш ніж 50 країн. Наразі компанія Select Sport є постачальником офіційних м’ячів для 11 вищих футбольних ліг Європи, що більше ніж у будь-якого іншого бренда. Select Brillant Super є офіційним м’ячем вищих дивізіонів чемпіонатів Німеччини (під назвою Derbystar), Португалії, Бельгії, Нідерландів (під назвою Derbystar), Данії, Швеції, Румунії, Боснії і Герцеговини, Фінляндії, Ісландії, чоловічого і жіночого чемпіонатів Норвегії, а також United Soccer League США, Професійної футбольної ліги України і збірної Данії.

партнер
Логотип
Телефон:
+38068 111 26 11
E-mail:
hello@yarche.ua
Сайт:
https://yarche.ua
Адреса:
Інформація:

Українське креативне агентство, яке пропонує інтегровані рішення для брендингу. Партнер ПФЛ з роботи над дизайн-системами ліги та чемпіонатів першої та другої ліг.

Fedoriv
Логотип
Телефон:
+380 44 281 44 55
E-mail:
welcome@fedoriv.com
Сайт:
http://uk.fedoriv.com/
Адреса:
Київ, Україна вул. Велика Васильківська, 5, Арена-Сіті 5 поверх
Інформація:

FEDORIV — КРЕАТИВНА КОМПАНІЯ

Ми створюємо. Ми віримо в силу творчості та підприємництва. Неважливо що, головне — створювати. Відкрити ритейл-простір, оформити рок-шоу, написати книжку, провести ребрендинг державного банку, запустити бренд нових автомобільних аксесуарів, випустити журнал чи колекцію одягу, побудувати мультимедійний хаб.

Детальніше про партнерство

Sport Arena
Логотип
Телефон:
E-mail:
ads@sportarena.com
Сайт:
http://sportarena.com
Адреса:
Інформація:

Новости спорту в Україні і світі. Результати матчів онлайн - SPORTARENA.com

Sport.ua
Логотип
Телефон:
E-mail:
Сайт:
http://sport.ua
Адреса:
Інформація:

Sport.ua - самый популярный украинский спортивный портал. Мы - это оперативно, подробно и интересно обо всех спортивных событиях в Украине и мире. Море фото, видео и всяческих приколов из мира спорта.

UA-Футбол
Логотип
Телефон:
+38 (044) 206-11-70
E-mail:
info@ua-football.com
Сайт:
https://www.ua-football.com/
Адреса:
Холдинг «Open Media Group» Украина, 04071, г.Киев ул. Щекавицкая, 9А
Інформація:

UA-Футбол - это обширная дискуссионная площадка, где 24 часа в сутки семь дней в неделю обсуждаются актуальные темы футбольной жизни Украины и всего мира.

АФП
Логотип
Телефон:
+38 (044) 287 50 58
+38 (044) 287 02 77
E-mail:
office@apfu.org.ua
Сайт:
http://apfu.org.ua
Адреса:
вул. Шота Руставелі, 39/41, м. Київ, Україна, 01033 офіси: №605, 801, 809
Інформація:

ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛІСТІВ-ПРОФЕСІОНАЛІВ (АФП) є єдиною на території України організацією у сфері спорту, створеною з метою задоволення та захисту законних соціально-економічних, спортивних, творчих, національно-культурних, інших спільних прав і інтересів своїх членів – професіональних футболістів та футболісток.

ВПС "Футбол України"
Логотип
Телефон:
Тел.: +38 044 287 50 65
Факс: +38 044 287 50 65
E-mail:
vpsfukr@gmail.com
Сайт:
http://utufu.org.ua/
Адреса:
вул. Шота Руставелі, 39-41, м. Київ, 01601
Інформація:

Всеукраїнська професійна спілка «Футбол України» - є неприбутковою громадською організацією, що об’єднує на добровільних засадах футболістів, працівників асоціацій, футбольних клубів і громадян, пов’язаних спільними інтересами професійної діяльності, спрямованої на розвиток і піднесення авторитету українського футболу, представляє і захищає права та інтереси членів Профспілки.

Football Testing Center
Логотип
Телефон:
+38 (067) 550 81 53
+38 (050) 330 83 83
E-mail:
football.testing.center@gmail.com
Сайт:
http://footballtestingcenter.tilda.ws/
Адреса:
Інформація:

Центр футбольного тестування пропонує сучасну систему комплексного аналізу поточного стану і потенційних можливостей футболістів.
Отримані дані допоможуть тренерам, батькам, та самим футболістам зазирнути глибше у свою сутність і знайти правильний підхід на шляху до футбольної мрії.
Наше завдання допомагати дізнаватися більше інформації про самих себе та правильно її застосовувати у процесі підготовки, зрозуміти які саме здібності є ключовими, які потрібно розвивати, а що сформовано на генетичному рівні.
Наша місія — знаходити талант, розкривати потенціал кожної дитини і допомагати ставати футбольними зірками.

Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору