Кубок ПФЛ: перемога Лівого Берега у турнірі! (відео)

18:00, 14 березня 2023

Лівий Берег без поразок пройшов турнірний шлях

Сьогодні столичний Лівий Берег здобув свою перемогу у межах шостого туру Відкритого Зимового Кубку ПФЛ над харківським Окко з розгромним рахунком 4:0. Таким чином, команда Віталія Первака виграла турнір, зігравши усі шість матчів - сьомий тур команда пропустить через непарну кількість команд. Уже в середині першого тайму Сухоручко опинився першим на добиванні і відкрив рахунок 1:0. Ще три м’ячі залетіли у ворота Окко у другому таймі. Спочатку Войцеховський пробив зльоту після кутового, згодом Сухоручко промчався правим флангом і увігнав м’яча у дальній кут, а потім Дедух ударом в дотик зробив рахунок 4:0.

Таким чином Лівий Берег записав до свого активу 12 голів, не пропустивши жодного разу.

Огляд матчу

Нива з Бузової вже забезпечила собі срібні нагороди. А ось у сьомому турі визначаться бронзовий призер - за третє місце борються одразу три команди.