Найбільш результативний тур сезону! Друга ліга. Відлуння матчів 14 туру (відео)

11:00, 31 березня 2021

Сім м’ячів були забиті в перші 10-хвилинки матчів

Поділля 4:1 Карпати Львів. Фото: fckarpaty.com

Безнічийна серія одеського «Реал Фарма» триває вже 19 матчів, вінницької «Ниви» - 16, галицьких «Карпат» - 11, вишгородського «Діназу» - дев’ять, львівських «Карпат» - сім.

Безпрограшна серія харківського «Метала» та хмельницького «Поділля» триває вже 12 матчів, дунаєвецького «Епіцентру» - десять, криворізького «Кривбасу» - дев’ять, аналогічна серія дніпровської «Перемоги» переривається на позначці у шість матчів. Безвиграшна серія львівських «Карпат» триває 11 матчів, ФК «Чернігів» - дев’ять, аналогічна серія зорянських «Балкан» переривається на позначці у сім матчів.

Львівські «Карпати» програють вже сім матчів поспіль (повторення антирекорду сезону). Пропускна серія львівських «Карпат» триває вже 13 матчів (рекорд сезону), аналогічна серія маріупольського «Яруду» переривається на позначці у десять матчів.

Група "А"

Гольова серія вишгородського «Діназу» триває 15 матчів, аналогічна серія «Таврії» переривається на позначці у 11 матчів. Микола Лиховидов («Реал Фарма») у віці 55 років та 60 днів продовжує бути найстаршим гравцем в історії Другої ліги.

Степан Слічний («Карпати» Львів) вилучається вже вдруге у поточному сезоні, це вже третій такий випадок – усі в пасиві гравців львівських «Карпат».

Безгольова серія «Оболоні-2» переривається на позначці у 291 хвилину. Кирило Костенко («Поділля») забиває у четвертому матчі поспіль (повторення рекорду сезону).

Стадіони НТБ «Рух» у Винниках (Львівська область) та «Олімпія» у Чернівцях вперше приймають матчі Другої ліги ПФЛ.

Буковина 1:2 Діназ. Фото: facebook.com/FSCBC

Вдванадцяте у Другій лізі зафіксований рахунок 7:1. Для запорізького «Металургу» це є найбільшою перемогою, а для ФК «Нікополь» - найбільшою поразкою.

Десятий пенальті в поточному сезоні на користь харківського «Металу» - сьомий реалізований.

Седдік Фарес Балулі («Метал») стає третім французом у Другій лізі, а його одноклубник Жонатан Олівейра да Сілва – десятим бразильцем.

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграні 12 матчів: дев’ять перемог господарів та три перемоги гостей. Забиті 48 м’ячів (у середньому чотири за гру), господарі забили 37 м’ячів, гості – 11. У першому таймі були забиті 27 м’ячів, і 21 у другому. Арбітрами були показані 44 попередження та три вилучення, також були призначені вісім пенальті (усі реалізовані). У турі зафіксовано чотири дублі та сім впевнених перемог.

Голи: найперші – Іван Петрук («Нива» Вінниця, перша хвилина), Ерік Бейер (ФК «Нікополь», перша хвилина), найпізніший – Владислав Улянченко («Оболонь-2», 90+4 хвилина з пенальті).

Група "Б"

Пенальті та вилучення

Пенальті реалізували: Віктор Берко («Кривбас», двічі), Едуард Сарапій («Металург, двічі), В’ячеслав Студенко («Енергія»), Віктор Ряшко (ФК «Ужгород»), Владислав Улянченко («Оболонь-2»), Седдік Фарес Балулі («Метал»).

Друге вилучення: Степан Слічний («Карпати» Львів), Артур Загорулько («Нива» Вінниця), перше: Владислав Мороз («Волинь-2», у 11-й грі).

Воротарі

Суха гра в активі восьми голкіперів: Сергій Дворник («Енергія»), Максим Гурідов («Нива» Вінниця), Роман Герич («Балкани»), Роман Льопка («Кривбас»), Остап Вульчин («Карпати» Галич), Вадим Прокопенко («Рубікон»), Олег Гончаренко («Яруд»), Данило Каневцев («Метал»).

Ювілеї гравців

Десятий м’яч у Другій лізі забиває: Віктор Георгієв («Нива» Вінниця), Віктор Берко («Кривбас», другий у грі), п’ятий: Олександр П’ятов («Кривбас», перший у грі), Віктор Ряшко (ФК «Ужгород», перший у грі), п'ятий: Ігор Нагорний («Карпати» Галич), Кирило Костенко («Поділля»).

Дебютний м’яч у Другій лізі забивають: Ігор Юречко («Балкани», у 33-й грі), Іван Петрук («Нива» Вінниця, у 30-й грі), Сергій Люлька («Метал», у 17-й грі), Сергій Стень («Карпати» Львів, у 13-й грі), Данило Сидоренко («Перемога», у 11-й грі), Назар Вербний («Карпати» Галич, у восьмій грі), Олексій Сидоров («Металург», у четвертій грі), Кирило Лисенко («Яруд», у третій грі), Даниїл Руденко («.Оболонь-2», у другій грі), Володимир Прийомов («Балкани», у другій грі), Ігор Загальський, Євгеній Верхоланцев (обидва МФК «Металург», у другій грі), Седдік Фарес Балулі («Метал», у першій грі), Ігор Карпенко («Поділля», у першій грі).

Третій дубль у Другій лізі: Едуард Сарапій («Металург), перший: Олександр П’ятов («Кривбас», у сотій грі), Віктор Ряшко (ФК «Ужгород», у 43-й грі), Олексій Сидоров («Металург», у четвертій грі).

Кривбас дякує 1125 вболівальникам, що відвідали історичний матч у Кривому Розі. Фото: facebook.com/fckryvbas

Вперше чотири м’ячі в одній грі забив: Віктор Берко («Кривбас», у 22-й грі).

110 гру у Другій лізі проводить: Сергій Донець (ФК «Нікополь»), соту: Олександр П’ятов («Кривбас»), 90-ту: Олександр Шевченко («Таврія-Сімферополь»), Андрій Лиховидов («Реал Фарма»), 80-ту: Микита Жуков (ФК «Нікополь»), 60-ту: Остап Вульчин («Карпати» Галич), 50-ту: Володимир Заїменко, Ігор Яровой (обидва «Кривбас»), Владислав Танчин («Карпати» Галич).

Дебютують у Другій лізі: Іван Трубочкін («Діназ»), Денис Швед («Енергія»), Роман Никитюк, Андрій Вічіжанін (обидва «Карпати» Галич), Жонатан Олівейра да Сілва, Седдік Фарес Балулі, Ігор Сікорський (усі «Метал»), Олександр Рубцов, Артур Воротников (обидва «Перемога»), Олександр Пернацький, Ігор Карпенко, Станіслав Мораренко (усі «Поділля»), Дмитро Мельник (ФК «Нікополь»), В’ячеслав Койдан (ФК «Чернігів»).