Друга ліга. Відлуння матчів 22-го туру. Фінішний спурт СК «Дніпро-1».

17:00, 20 листопада 2017

Друга ліга, відлуння матчів. Завершення кар’єри для 43-річного воротаря Вадима Жукова.

СК «Дніпро-1» виграє вже сьомий матч поспіль і стає одноосібним лідером групи «Б». СК «Дніпро-1» виграє третій матч поспіль із великим рахунком, що є оновленим рекордом спортклубу і повторенням досягнення сезону харківського «Металісту 1925».

Петровський «Інгулець-2» не може виграти вже 13 матчів поспіль (чотири нічиї, дев’ять поразок), що є новим рекордом сезону.

Миколаївський «Суднобудівник» програє вже п’яту гру поспіль, і не може забити вже шість матчів поспіль, петровський «Інгулець-2» - не може забити вже п’ять матчів поспіль.

Лише чотири команди у цьому сезоні не зазнавали великих поразок: «Металіст 1925», СК «Дніпро-1» та ФК «Дніпро» не програють у 22 матчах, а волочиський «Агробізнес» - у 18. До цього туру у цьому списку був і горностаївський «Мир», але в 22-му турі вони програли 1:4.

Лише гравці горностаївського «Миру» та волочиського «Агробізнесу» не вилучалися з поля у цьому сезоні.

Гра проти «Таврії-Сімферополь» стала 210 і останньою в кар’єрі воротаря «Енергії» Вадима Жукова, до цього він в останній раз виходив на поле ще 19 травня 2013 року у грі проти херсонського «Кристала». Таким чином Вадим Жуков вийшов на третє місце серед воротарів-гвардійців у другій лізі.

Список усіх воротарів, які зіграли не менш ніж 200 матчів у другій лізі.

Підсумки ігрового дня

Загалом зіграно шість матчів, дві перемоги господарів три нічиї та шість перемог гостей. Забито 16 м’ячів (у середньому 2,16 за гру), господарі забили деcять м’ячів, гості – шість. У першому таймі було забито сім м’ячів, і дев’ять у другому. Арбітрами було показано 18 попереджень та одне вилучення, також було призначено одне пенальті. Загалом шість матчів туру відвідало 3100 глядачів (у середньому 517 за гру). Найпопулярніший рахунок – 0:0 – два рази. У турі зафіксовано три дублі.

Голи: найперший – Владислав Супряга (СК «Дніпро-1», восьма хвилина), найпізніший – Сухраб Алієв («Реал Фарма», 90+3 хвилин).

Пенальті та вилучення.

Пенальті реалізував: Денис Бондаренко («Мир»).

Перше вилучення: Олександр Горінов («Суднобудівник», у 15-й грі).

Воротарі

Суха гра в активі: Максим Гурідов («Інгулець-2»), Данило Каневцев («Металіст 1925»), Сергій Кравченко («Реал Фарма»), Ігор Гришин (ФК «Нікополь»), Олексій Баштаненко (ФК «Дніпро»), Вадим Дмитроченко (МФК «Миколаїв-2»).

Ювілеї гравців.

280-ту гру у другій лізі проводить: Роман Гурін («Таврія-Сімферополь»), 210-ту: Вадим Жуков («Енергія»), 60-ту: Роман Бочак ("Енергія"), 50-ту: Сергій Кравченко (СК "Дніпро-1"), Дмитро Махнєв, Владислав Вакулінський (обидва "Енергія"), Ілля Шестіпалов (ФК "Нікополь"), Валерій Коверник ("Мир").

Роман Бочак

Дебютує у другій лізі: Павло Березянський (МФК "Миколаїв-2").

15-й м’яч у другій лізі забиває: Вадим Воронченко ("Таврія-Сімферополь"), десятий: Денис Бондаренко ("Мир").

Дебютний м’яч у лізі забиває: Андрій Лиховидов («Реал Фарма», у 39-й грі).

Перший дубль у другій лізі на рахунку: Владислав Супряга (СК «Дніпро-1», у 13-й грі), Сухраб Алієв («Реал Фарма», у 30-й грі).