MATCHDAY! Друга ліга. 19-й ігровий тиждень. Анонс матчів

11:00, 28 жовтня 2017

Анонс матчів 19-го тижня сезону 2017/18 у другій лізі

У понеділок, 30 жовтня, у програмі «Україна футбольна» ми проаналізуємо центральний матч, та все найцікавіше, що відбулося у 19-му турі з експертом у студії Павлом Кикотем. Вмикайте телеприймач на ТК XSPORT о 21:30.

І зрозуміло ж Професіональна футбольна ліга України запрошує всіх на трибуни! Вашим улюбленим командам потрібна підтримка! Продовжуйте #Житифутболом!

Професіональна футбольна Ліга України запрошує всіх на трибуни! Вашим улюбленим командам потрібна підтримка! Продовжуйте #Житифутболом!

Група «А», 18 тур.

Субота, 28 жовтня 2017 року. 15:00. м. Хмельницький. Стадіон «Поділля»

«Поділля» (Хмельницький) - «Буковина» (Чернівці).

Матч першого кола: 0:0, у Хмельницькому.

Арбітр - Денис Резніков (Кам'янське).

Дискваліфіковані: Андрій Джурко, Олексій Колєсніков – Антон Батрак, Вадим Українець.

Хмельницьке «Поділля» восени дуже впевнено грає у рідних стінах: у трьох матчах три перемоги і жодного пропущеного м’яча.

Чернівецька «Буковина» в останній грі з «Агробізнесом» була дуже засмучена через погане, на їх думку суддівство. І в цій битві аутсайдерів чернівчани спробують дали бій.

Неділя, 29 жовтня 2017 року. 13:00. м. Волочиськ. Стадіон «Юність»

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Полісся» (Житомир).

Матч першого кола: 5:0 (Семенець, 6, 74 Пліс, 9, Скакун, 20, Темнюк, 72), у Коростені.

Арбітр - Ігор Бич (Київ).

Дискваліфіковані: немає-немає.

Волочиський «Агробізнес» в останній грі на вихідних у Чернівцях «на жилах» вирвав три очки у «Буковини». Житомирське «Полісся» мало на три дні менше на відпочинок, бо у середу у Обухові житомиряни, так само «на жилах» виграли в останні 15 хвилин матчу у «Арсенал-Київщини» - 3:2.

Неділя, 29 жовтня 2017 року. 14:00. м. Моршин. Стадіон «Медик»

«Скала» (Стрий) - «Нива» (Тернопіль).

Матч першого кола: 0:2 (Гатала, 5, 14), у Вишнівці.

Арбітр – Михайло Райда (с. Кушниця, Закарпатська область).

В останньому турі стрийська «Скала» вперше за останні вісім матчів не програла зігравши в гостях унічию у львівському обласному дербі з ФК «Львів» - 1:1. Восени тернопільська «Нива» вже у восьми матчах не може зробити серію хоча б з двох матчів з однаковим результатом.

Неділя, 29 жовтня 2017 року. 15:00. м. Івано-Франківськ. Стадіон «Рух».

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Нива-В» (Вінниця).

Матч першого кола: 0:0, у Вінниці.

Арбітр – Дмитро Осауленко (Київ).

Дискваліфіковані: Ігор Худобяк («Прикарпаття»).

Івано-Франківське «Прикарпаття» мало на чотири дні менше відпочинку, через гру у кубку України проти чернігівської «Десни», поразка – 0:2. Ще й головний нападник клубу – Ігор Худобяк дискваліфікований. До цього матчу клуб із станіславівщини підходить з шести матчевою домашньою виграшною серією. Вінницька «Нива-В» під керівництвом Дениса Колчина виграла свої останні три матчі.

Понеділок, 30 жовтня 2017 року. 16:00. м. Обухів. Стадіон СК «ім. В. Мельника»

«Арсенал-Київщина» – ФК «Львів».

Матч першого кола: відбудеться 11 листопада у Обухові.

Арбітр – Павло Дубровець (Житомир).

Дискваліфіковані: Руслан Патрик – Руслан Бариляк.

«Арсенал-Київщина» з Київської області потроху знаходить свою гру, однак команді не вистачає довгої скам’ї запасних, через що і втрачаються перемоги. ФК «Львів» у чемпіонаті не може виграти вже шість матчів поспіль. Однак, у середу у кубку України вони у серії пенальті вибили з турніру вищолігову «Сталь» з Кам’янського і вийшли до ¼ фіналу.

Група «Б», 19-й тур

Субота, 28 жовтня 2017 року. 15:00. м. Первомайськ. Стадіон «Центральний».

«Суднобудівник» (Миколаїв) – «Мир» (Горностаївка).

Матч першого кола: 2:1 (Севодняєв, 46, Частоколяний, 87, - Черніков, 10).

Арбітр – Андрій Холявко (Львів).

Саме миколаївський «Суднобудівник» став першою командою у цьому сезоні, яка здолала горностаївський «Мир». Гості цього матчу в останній грі у чемпіонаті перервали свою п’яти матчеву без виграшну серію.

Неділя, 29 жовтня 2017 року. 13:00. с. Володимирівка. Стадіон «ім. О. Поворознюка».

«Інгулець-2» (Петрове) - МФК «Миколаїв-2».

Матч першого кола: 0:1 (Вітенко, 2).

Арбітр – Людмила Тельбух (Дніпро).

Битва аутсайдерів і команд-дублів клубів першої ліги. Петровський «Інгулець-2» не може виграти вже дев’ять матчів поспіль. У МФК «Миколаїв-2» така серія триває вже шість матчів. На користь господарів поля, буде те, що їх головна команда не буде грати у ці вихідні, і деякі гравці «Інгульця» без ігрової практики можуть зіграти за другу команду.

Неділя, 29 жовтня 2017 року. 14:00. м. Харків. Стадіон ОСК «Металіст».

«Металіст 1925» (Харків) - «Реал Фарма» (Одеса).

Матч першого кола: 2:1 (Давидов, 38, 56, - Ю. Кравченко, 21).

Арбітр – Роман Блавацький (Львів).

Харківський «Металіст 1925» великими шагами крокує до чемпіонства і виходу до першої ліги. Одеський «Реал Фарма» це міцний середнячок турніру. У першому колі одесити дали бій харків’янам, але досвід Сергія Давидова не дозволив господарям того матчу зіграли хоча би унічию.

Понеділок, 30 жовтня 2017 року. 14:00. м. Запоріжжя. Стадіон УТБ ФК «Металург».

«Металург» (Запоріжжя) - ФК «Нікополь».

Матч першого кола: 0:1 (Коломоєць, 57, пенальті).

Арбітр – Олександр Тітов (Донецьк).

Дискваліфіковані: Микола Косіненко (ФК «Нікополь»).

ФК «Нікополь» в цьому сезоні дуже не вдало грає гостьові зустрічі (лише три нічиї у дев’яти матчах). Однак, вони їдуть в гості до головного аутсайдера турніру – запорізького «Металургу», який програв останні три матчі з загальним рахунком 0:18.

Понеділок, 30 жовтня 2017 року. 14:00. м. Берислав. Стадіон «Машинобудівник».

«Таврія-Сімферополь» (Херсон) – ФК «Дніпро».

Матч першого кола: 0:1 (І. Михайленко, 90+5).

Арбітр – Геннадій Серпутько (Одеса).

Один із центральних матчів туру. «Таврія-Сімферополь» у середу вилетіла з кубку, програвши вдома ФК «Маріуполю» - 0:5. ФК «Дніпро» не досить впевнено останнім часом грає гостьові зустрічі – лише одна перемога у Новій Каховці за чотири осінні зустрічі.

Понеділок, 30 жовтня 2017 року. 17:00. м. Дніпро. «Дніпро-Арена».

СК «Дніпро-1» – «Енергія» (Нова Каховка).

Матч першого кола: 1:0 (Когут, 45).

Арбітр – Андрій Коваленко (Полтава).

Центральний матч туру. Обидва колективи ведуть боротьбу за медалі чемпіонату. На користь «Енергії» є те, що вони не грали у середу на кубок, а «спортклубівці» не тільки відіграли там 120 хвилин і серію пенальті, а ще й у понеділок догравали другий тайм у Микоаєві проти «Суднобудівника».

Саме цей матч і завершуватиме програму туру цього уікенду.