Друга ліга. Відлуння матчів вік-енду. Поразка в Житомирі

15:45, 24 жовтня 2017

Поразка "Прикарпаття", черговий дубль Давидова

Харківський «Металіст 1925» продовжив свою рекордну безпрограшну серію, яка триває вже 16 матчів (14 перемог та дві нічиї), аналогічна серія «Прикарпаття» перервалася на позначці у 13 матчів (11 перемог та дві нічиї).

Волочиський «Агробізнес» виграє останні свої вісім матчів (і оновлює свій рекорд) з різницею м’ячів – 22:4, харківський «Металіст 1925» - виграє свої останні п’ять матчів.

Стрийська «Скала» не може виграти вже десять матчів поспіль (дві нічиї та вісім поразок), петровський «Інгулець-2» - дев’ять (дві нічиї, сім поразок), ФК «Львів» - 6 матчів (три нічиї, три поразки), МФК «Миколаїв» - п’ять матчів (одна нічия, чотири поразки).

Матч "Львів" - "Скала" пройшов у тумані. Фото: fclviv.com.ua

Стрийська «Скала» вперше за останні вісім матчів не програла.

Безвиграшна серія горностаївського «Миру» перервалась на позначці п’ять матчів.

ФК «Нікополь» вдома програв вперше у 2017 році, безпрограшна серія тривала 13 матчів (вісім перемог та п’ять нічиїх).

Петровський «Інгулець-2» програє в гостях вже 11 матчів поспіль (різниця м’ячів – 8:27), а запорізький «Металург» - десять (різниця м’ячів – 2:43).

Запорізький «Металург» програє вже третій матч поспіль з великим рахунком, різниця м’ячів - 0:18.

Петровський «Інгулець-2», миколаївський «Суднобудівник» та запорізький «Металург» зіграли свої 50-ті матчі у другій лізі.

Дмитро Юхимович ("Агробізнес") на 90+9 хвилині з пенальті забив найпізніший гол сезону.

Підсумки ігрового дня

У цілому зіграно дванадцять матчів, шість перемог господарів дві нічиї та чотири перемоги гостей. Забито 28 м’ячів (у середньому 2,33 за гру), господарі забили 15 м’ячів, гості – 13. У першому таймі було забито дев’ять м’ячів, і 19 у другому. Арбітрами було показано 39 попереджень та три вилучення, також було призначено чотири пенальті (один не реалізований). Загалом дванадцять матчів туру відвідало 6379 глядачі (у середньому 532 за гру). Найпопулярніший рахунок – 2:0 та 1:0 – два рази. У турі зафіксовано п’ять дублів.

Голи: найперший – Денис Бондаренко («Мир», п’ята хвилина з пенальті), найпізніший – Дмитро Юхимович («Агробізнес», 90+9 хвилина з пенальті).

Пенальті та вилучення.

Пенальті реалізували: Роман Подоляк («Скала»), Дмитро Юхимович («Агробізнес»), Денис Бондаренко («Мир»).

Пенальті не реалізували: Максим Логвиненко ("Таврія-Сімферополь", воротар).

Друге вилучення: Ігор Худобяк ("Прикарпаття"), перше: Андрій Джурко ("Поділля", у 42-й грі), Вадим Українець ("Буковина", у 19-й грі).

Воротарі

Суха гра в активі: Данило Каневцев («Металіст 1925»), Валерій Юрчук (СК «Дніпро-1», двічі), Дмитро Зелінський («Енергія»), Андрій Кліщук («Нива-В»), Роман Чопко («Нива»), Дмитро Міхєєв («Полісся»), Іван Пономаренко (ФК «Дніпро»), Ігор Шилов («Суднобудівник»), Роман Гурін («Таврія-Сімферополь»), Артем Кулініч («Мир»).

Ювілеї гравців.

220-ту гру у другій лізі проводить: Олександр Бичков ("Реал Фарма"), 170-ту: Павло Новицький ("Реал Фарма"), 160-ту: Володимир Пришнівський ("Нива" Т), 130-ту: Юрій Буличев ("Металіст 1925"), 110-ту: Олексій Колесников ("Поділля"), 90-ту: Ігор Чередніченко ("Металіст 1925"), 80-ту: Дмитро Осадчий ("Нива-В"), 75-ту: Сергій Давидов ("Металіст 1925").

Дебютують у другій лізі: Богдан Друзь (ФК "Львів"), та Юрій Семенів ("Прикарпаття").

35-й м’яч у другій лізі забиває: Сергій Давидов ("Металіст 1925"), 20-й: Віталій Колєсніков ("Полісся"), п'ятий: Денис Костишин (ФК "Дніпро") та Юрій Захарків (СК "Дніпро-1").

Дебютний м’яч у лізі забиває: Дмитро Юхимович ("Агробізнес", у десятій грі).

Восьмий дубль у другій лізі на рахунку: Сергій Давидов ("Металіст 1925"), четвертий: Віталій Колєсніков ("Полісся"), другий: Владислав Войцеховський (СК "Дніпро-1") та Денис Костишин (ФК "Дніпро"), перший: Єгор Чегурко ("Металіст 1925", у 15-й грі).