Друга ліга. Анонс шостого туру. "Дніпро" - "Металіст 1925" - старе-добре дербі".

Анонс матчів шостого туру сезону 2017/18 у другій лізі

Професіональна футбольна Ліга України запрошує всіх на трибуни! Вашим улюбленим командам потрібна підтримка! Продовжуйте #Житифутболом!

Гру "Арсенал-Київщина" (Біла Церква) - ФК "Львів" перенесено на невизначений термін.

"Полісся" (Житомир) - ФК "Тернопіль"

17:00. м. Коростень. Стадіон "Спартак"

Арбітр: Олександр Тітов (Донецьк).

Дискваліфіковані: Андрій Сухецький (ФК «Тернопіль»).

«Полісся» в цьому сезоні вдома програла з великим рахунком обидві гри у чемпіонаті. Тернопільські «городяни» мають деякі фінансові труднощі.

"Нива" (Тернопіль) - "Скала" (Стрий)

17:00. м. Вишнівець. Стадіон «Вишнівець»

Арбітр: Ігор Бич (Київ).

Дискваліфіковані: немає-немає

Воротар стриян Олег Білик має одну з найкращих чинних сухих серій цього сезону – дві гри та 208 хвилин без пропущених м’ячів.

"Нива-В" (Вінниця) - "Прикарпаття" (Івано-Франківськ)

18:00. м. Вінниця. Стадіон СК «Нива»

Арбітр: Роман Блавацький (Львів).

У цьому матчі зустрінуться найкраща оборона Групи А – вінницька «Нива-В», та одна з найкращих атак – «Прикарпаття». Також воротар гостей Остап Вульчин наразі має найкращу суху серію цього сезону – 341 хвилина. Івано-Франківське «Прикарпаття» є найкоректнішою командою цього сезону – лише чотири попередження. «Нива-В» має одразу два вилучення цього сезону (анти рекорд наряду з «Арсеналом-Київиною» та «Металургом»).

"Поділля" (Хмельницький) - «Буковина» (Чернівці)

18.00. м. Хмельницький. Стадіон «Поділля»

Арбітр: Андрій Холявко (Львів).

Дискваліфіковані: Тарас Сивка («Буковина»).

У цій гру зустрінуться два колективи з найгіршою обороною Групи А. «Поділля» в цьому сезоні вдома програла обидві гри у чемпіонаті та гру у кубку України.

Група Б

«Суднобудівник» (Миколаїв) - "Металург" (Запоріжжя)

13 серпня. 17:00. м. Первомайськ. Стадіон «Центральний»

Арбітр: Катерина Зора (Київ).

Саме ці два колективи у минулому сезоні повинні були вилітати з другої ліги до аматорської, але через розширення другої ліги їх залишили. В минулому сезоні «Металург» виграв обидва матчі у цьому двобої, 3:1 вдома і 2:0 на виїзді. Обидві команди мають сумну серію на старті цього сезону: «Суднобудівник» десять матчів поспіль не знає радості перемог, а «Металург» програв свої останні шість матчів. Одна з цих серій має перерватись. Катерина Зора (Київ) в останнє обслуговувала матчі другої ліги, ще в жовтні 2015 року, загалом на її рахунку п’ять матчів.

ФК "Нікополь" – СК «Дніпро-1»

17:30. м. Нікополь. Стадіон «Електрометалург»

Арбітр: Денис Резніков (Дніпро).

ФК «Нікополь» вдома ще не пропускав, три гри – одна перемога, та дві нічиї. СК «Дніпро-1» взагалі не пропускав у цьому сезоні у чемпіонаті, одже ми маємо гру з двома найкращими оборонами чемпіонату. СК «Дніпро-1» є найменш відвідуванішою гостьовою командою у цьому сезоні – лише 200 глядачів відвідали їх єдину гру у Запоріжжі.

«Енергія» (Нова Каховка) - МФК "Миколаїв-2"

17:30. м. Нова Каховка. Стадіон «Енергія»

Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава).

ФК "Дніпро" - "Металіст 1925" (Харків)

18:00. м. Дніпро. Стадіон «Дніпро-Арена»

Арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса).

"Дніпро-Арена" цього сезону суперпопулярна.

Один з центральних матчів цього туру нас очікує у Дніпрі, де зійдуться «дербійні» суперники ще з прадавніх часів. Обидва колективи зараз на ходу. Харків’яни виграли останні три матчі з великою перевагою, а юні «дніпряні» останні чотири матчі не програють і змогли відібрати перші очки у місцевому «дербі».

"Мир" (Горностаївка) - "Таврія-Сімферополь"

18:00. с. Горностаївка. Стадіон «Затис»

Арбітр: Віктор Мамчур (Березанка, Миколаївська область).

Горностаївців очікує друге поспіль обласне «дербі», а «Таврія-Сімферополь» після двух великих поразок нарешті виграла у аутсайдера.

Понеділок, 14.08.2017

"Реал Фарма" (Одеса) - "Інгулець-2" (Петрове)

18:00. м. Одеса. Стадіон «Іван»

Арбітр: Владислав Дорош (Київ).

Дискваліфіковані: Гіоргі Кобуладзе («Інгулець-2»).

Гостям у цьому матчі не допоможе півзахисник Гіоргі Кобуладзе – у нього одразу чотири жовті картки у п’яти стартових зустрічах.