11 пенальті, дебют Каськова. Всі голи першого туру в першій лізі

21:40, 16 липня 2017

У першому турі першої ліги було забито 19 м'ячів. Відеоогляд

"Нафтовик-Укрнафта" - "Суми" - 0:1. Щойно Артур Каськов забив за свою нову команду. Фото: fc.sumy.ua

У першому турі було забито 19 м'ячів і ми починаємо відлік. Нагадаємо, що минулого сезону було встановлено рекорд результативності - 29 м'ячів у одному турі. У нас є до чого прагнути.

Цікавий факт у матчі "Арсенал-Київ" - "Оболонь-Бровар":

• Перший відбитий пенальті воротарем "Оболоні-Бровар" за три роки 11 місяців та 19 днів або 1442 дні. За цей період воротарі «Оболоні» пропустили усі 20 пенальті, які били в їх ворота.
• Останній не забитий пенальті у ворота «пивоварів» був 3 серпня 2013 року у Херсоні. Тоді на 39 хвилині гравець місцевого «Кристала» Сергій Сітало не зміг переграти Віталія Онопка, а «Оболонь Бровар» той матч виграла завдяки єдиному голу Дениса Маринчука на 82-й хвилині.
• Назарій Федорівський парирував перший пенальті у професіональній кар’єрі (17-й за ліком удар з «позначки»).