Новини змагань

Драма у Хмельницькому, туга "Жемчужини". Друга ліга. 30-й тур у тезах (відео).

09:00, 15 травня 2017

Тезами розповідаємо про події у матчах 30-го туру в другій лізі змагань ПФЛ України

30-й тур у другій лізі продовжив підносити сенсації, драми та бестселлери. Цього разу найбільш валідольним став поєдинок аутсайдерів у Хмельницькому, де "Поділля" зробило неймовірний камбек. Поступилася "Жемчужина", у домашніх стінах"Енергії".

Більше аналізу і подробиць сьогоні, 15 травня, о 21:30 на телеканалі XSPORT у інформаційно-аналітичній програмі ПФЛ "Україна футбольна". Гостем студії стане Заслужений тренер України Анатолій Бузник.

Інформаційний партнер ПФЛ ua-football.com коротко тезами розповідає про перебіг подій у турі.

• у стартовій грі "Балкани" забили шість голів "Металургу", хоча в середині другої 45-хвилинки через власну недбалість ледь не дозволили супернику зрівняти рахунок. Відзначаємо чотири голи гравця зорянців Сергія Урсуленка, який забиває вже в третьому матчі поспіль, а всього за дев'ять ігор весни на його рахунку десять голів;

• "Кремінь" у рідних стінах розібрався з молодіжкою "Іллічівця-2". У воротах маріупольської команди побувало два м'ячі: по голу в кожному таймі. У першій половині в центрі штрафного гості забули Козлова, який встиг прийняти м'яч і пробити, у другій - трапився прикрий рикошет від Денисова, який став автором автоголу;

• "Жемчужина", схоже, думками вже у першій лізі, пропустивши ще один шанс достроково оформити офіційний вихід дивізіоном вище. Цього разу одесити вдома програли "Енергії". Героєм зустрічі став Бочак, який відгукнувся на передачу з правого флангу, спершу пробив у поперечину, але сам же добив м'яч у ворота;
  • "Рух" скористався подарунком одеситів і зрівнявся з ними за очками. Правда, самі винниківці своєї перемоги добилися не без пригод, але все ж зуміли довести більш високий клас у протистоянні дублем "Інгульця-2";

• "Нікополь" вдома здобув вольову перемогу над "Суднобудівником". Це шоста поспіль поразка миколаївців на виїзді з різницею в три і більше голів. Тепер підопічні Люкенса ділять останню сходинку таблиці з "Поділлям";
  • "Мир" все ж зумів дотиснути "Тепловик", який із середини першого тайму грав удесятьох. Єдиний гол на передостанній хвилині основного часу забив син президента горностаївців Іван Доценко-молодший;
  • найрезультативніший матч туру відбувся у Хмельницькому, де "Поділлю" вдався чудовий камбек. Бреус дальнім ударом вивів "Арсенал" вперед, а після Дударенко автоголом погіршив становище хмельничан. Але після цього забивали виключно господарі, які встигли відігратися ще до перерви і вирвати перемогу вже в другому таймі. І в цьому нічого дивного, адже на матчі було 4300 уболівальників. Це на тисячу менше, ніж вболівальників на всіх матчах 30-го туру у першій лізі.;