Дайджест новин ПФЛ. 16-й тур

14:39, 1 листопада 2016

Все найцікавіше у 16-му турі змагань ПФЛ

Руслан Паламар (у білому) оформив четвертий дубль у сезоні, забивши всього 14 м'ячів, із них шість - у чотирьох останніх матчах

• "Полтава" здобуває 30-ту перемогу на своєму полі в першій лізі;

У 16-му турі ФК "Полтава" здобула третю вольову перемогу у сезоні і п'ятий випадок, коли команда рятується від поразки, пропустивши першою (безвольних матчів у неї поки взагалі не було)

• Програшна серія "Колосу" в першій лізі збільшилася до трьох ігор, м'ячі 1:4;

У Ковалівці відкрили сучасну льодову арену – у зразковому селі живуть не тільки футболом. Фото koloskovalivka.com

• Найбільш раннім у 16-му турі став гол Мельника з "Десни" (третя хвилина), найпізнішим – Лапіна з "Нафтовика-Укрнафти" (87-я хвилина);
  • Одразу шість із дев'яти матчів туру виграли господарі, зафіксовано дві нічиїх і лише один матч виграли гості. Різниця м'ячів господарі-гості – 18-13. Найпопулярніший рахунок у турі – 2:1 та 1:0 (зафіксовано 2 рази).

• Після матчу 16-го туру оголосив про свою відставку головний тренер херсонців Сергій Шевцов, який очолював "Кристал" з березня 2013 року;
  • Після повернення з Паралімпіади в Ріо Іван Доценко-молодший (на фото) в семи матчах забив чотири м'ячі і віддав одну результативну передачу (другий за системою «Гол+пас» після Савченка, який проводить повний сезон);

• 13 матчів поспіль Поділля неодмінно пропускає хоча б один м'яч;

"Енергія" святкує першу виїзну перемогу з серпня місяця. Фото В. Гординського, ye.ua

• Найбільш раннім став гол Білоусова з "Кристала" (перша хвилина), найпізнішим – Комара з "Тепловика" (90-я хвилина);
  • Одразу сім матчів туру виграли господарі, без нічиїх, лише один виграли гості. Різниця м'ячів гості-господарі – 14-3. Найпопулярніший рахунок у турі – 2:0 (зафіксований чотири рази).