Дайджест новин. Шостий тур

18:52, 29 серпня 2016

Все найцікавіше у шостому турі змагань ПФЛ

Ще кілька місяців тому Дмитро Ульянов грав проти "Авангарду", а вже зараз у складі краматорчан забиває ефектні м'ячі

•  У шостому турі київський "Арсенал" здобув свою дебютну перемогу в домашніх стінах. Ця подія відбулася на стадіоні "Колос" у м.Бориспіль.
  • Після шостого туру "Іллічівець" залишається останньою командою, яка не поступалася цього сезону. "Іллічівець" здобув 30-у перемогу в першій лізі.
  • "Колос" у дебютному сезоні ще не поступався на виїзді в першій лізі.
  • "Авангард" здобув свою першу перемогу цього сезону. А захисник краматорської команди Дмитро Ульянов провів неймовірний гол ударом "Скорпіона". Його перегляд набрав у мережі вже більш як 100 тисяч переглядів.
  • ФК "Тернопіль" (разом із "Авангардом" і "Інгульцом") залишається серед тих, хто все ще не вигравав у гостях.
  • Цього туру у першій лізі найбільше глядачів зібралося у Києві, за матчем "Оболонь-Бровар" - "Іллічівець" спостерігало 2500 глядачів.

• Лише "Гірник-Спорт" і ФК "Тернопіль" не здобули вдома жодного очка.
  • "Геліос" із Сергієм Сизихіним на чолі здобуває свою 20-ту перемогу.
  • "Верес" уперше в сезоні зіграв у нічию.
  • «Суха» серія воротаря рівнян Богдана Когута досягла 250 хвилин (кращий показник сезону – 438 хвилин – у черкащанина Ореста Будюка – з урахуванням минулого сезону - у нього 488 хвилин).
  • МФК "Миколаїв" уперше в сезону здобув перемогу над ФК "Полтава"
  • "Черкаський Дніпро" з Ігорем Столовицьким у першій лізі проводить 50-й гол
  • "Буковина" цього сезону забиває лише в гостях (як і "Скала", і ФК "Тернопіль").
  • Вичерпавши ліміт замін вже на 46-й хвилині, "Скала" через травми гравців догравала у подвійній меншості.

Після травм Білала (на фото) і Клименко "Скала" була змушена догравати матч у меншості

• Неймовірний гол вдався і кращому бомбардиру "Колоса" минулого сезону Олександру Бондаренко в стилі Дель П'єро у фіналі Ліги чемпионів УЄФА у далекому 1997-му. На відео гол на 2:59.

• Уперше в сезоні в шостому турі грою "Суднобудівника" керував головний тренер американець Деннис Люкенс, що повернувся з США

Деннис Люкенс (праворуч, із спортивним директором клубу Юрієм Чаусом)
  • "Балкани" здобули свою третю поспіль перемогу вдома.
  • "Кремень" уперше в сезоні пропустив, втратив очки і програв.
  • "Рух" – єдина команда другої ліги, яка не втратила жодного очка.
  • П'ятий тур поспіль не може виграти "Поділля" – п'ята поспіль поразка.
  • Півзахисник "Жемчужини" Руслан Паламар забиває в кожному домашньому матчі своєї команди (3 матчі, 4 голи).
  • дебютний матч на посаді старшого тренера "Інгульця-2" Андрія Кононенка.
  • список «Гол+пас» одноосібно очолює Олександр Мішуренко з Інгульця-2 (5 голів, 3 передачі). Інтерв'ю з ним очікуйте на офіційному сайті ПФЛ незабаром.