Новини ліги

Вчинок Комарницького, дебют Гусина-молодшого та 28 932 вболівальники

14:15, 18 квітня 2016

Прес-служба ПФЛ виділяє навколофутбольні пристрасті уїк-енду змагань ПФЛ України

• ПФЛ продовжує працювати над удосконаленням прямих відеотрансляцій матчів першої ліги. Одразу два матчі – «Миколаїв» - «Зірка» та «Тернопіль» - «Гірник» у прямому ефірі завдяки партнерам Ліги - компаніям "HІTECH Streaming" та "НАЖИВО production" показав телеканал Спорт 2. Ще на трьох матчах працювали місцеві коментатори. Йдеться про такі матчі: «Динамо-2» - «Геліос», «Суми» - «Оболонь-Бровар» та «Авангард» - «Полтава».
  • У другі лізі вболівальники мали змогу слідкувати одразу за трьома прямими трансляціями, одну з яких організував ще один партнер ПФЛ компанія Кремень ТВ. Минулого туру їх було аж п’ять.
  • У складі київського «Динамо-2» дебютував Андрій Гусин-молодший (на головному фото), який вийшов на 82-й хвилині поєдинку киян проти «Геліоса». Нагадаємо, що уславленого гравця Андрія Гусина-старшого не стало 17 вересня 2014 року.
  • У другому для себе клубі першої ліги дебютував гравець «Динамо-2» Гіоргі Джгенерая.
  • Досвідчений півзахисник «Геліоса» Віталій Комарницький оплатив своїм уболівальникам, які приїхали до Києва підтримати свою команду на матч проти «Динамо-2», дорогу до Харкова. Гідний вчинок гідної людини.

Віталій Комарницький

• У першій лізі зафіксовано лише одне вилучення: у матчі «Черкаський Дніпро» - «Гірник-Спорт» (3:0) на 50-й хвилині за дві жовтих було вилучено гравця гостей Цурупіна. У другій лізі червоні картки арбітри діставали двічі.
  • Всього в уїк-енд було призначено п’ять (чотири в першій і один в другій) пенальті і один автогол.
  • Найбільше глядачів прийшло на стадіон в Тернополі, де матч місцевих «муніципалів» проти «Гірника» (0:3) прийшло подивитися 5350 глядачів. У Черкасах вболівальників було 4 895, а в другій лізі на матч «Вереса» зібралося 4800 чоловік. Усього на матчах першої та другої ліг на стадіони прийшло 28 932 чоловіки.
  • Рекордна домашня серія «Черкаського Дніпра» без поразок складає 20 матчів.