Новини ліги

Микола Плетеницький – герой «Тернополя»! (відео)

14:53, 12 вересня 2014

10 вересня у Тернополі відбувся перенесений матч 2-го туру – дербі між «Тернополем» та «Нивою».

Першими відзначилися номінальні гості. На 37-й хвилині Андрій Гринченко виконав кутовий з правого флангу і найспритнішим у штрафному майданчику «Тернополя» виявився Тарас Петрівський – 0:1.

Відео: Тарас Петрівський, «Нива» (Тернопіль), 37-а хвилина

На 59-й хвилині господарі спромоглися зрівняти рахунок. Богдан Семенець, скориставшись помилкою капітана «Ниви» Андрія Донця, влучно пробив в правий від голкіпера кут воріт – 1:1.

Відео: Богдан Семенець, «Тернопіль», 59-а хвилина

За дві хвилини «Нива» знову повела у рахунку. Форвард гостей Олександр Семенюк першим відгукнувся на простріл з лівого флангу і в один дотик відправив м’яч у ворота «Тернополя» – 1:2.

Відео: Олександр Семенюк, «Нива» (Тернопіль), 61-а хвилина

А на третій компенсованій до другого тайму хвилині відбулось непересічна подія: на подачу кутового у штрафний майданчик «Ниви» прибіг голкіпер муніципального клубу Микола Плетеницький і  ударом головою забив гол у ворота суперника, тим самим врятувавши свою команду від поразки.

Отже, те, що нещодавно не вдалося зробити голкіперу національної збірної України Андрію Пятову, вдалося воротареві команди першої ліги. Так тримати, Микола!

Відео: Микола Плетеницький, «Тернопіль», 90+3-я хвилина