Новини ЗМІ

Лугачёв: хочу помочь "Горняку-Спорт"

13:30, 17 березня 2014

Новоиспечённый игрок ФК "Горняк-Спорт" Егор Лугачёв рассказал газете "Украинский футбол" о переходе в наш клуб, двойном гражданстве и контрасте между первой и второй лигами. (Языком оригинала)

 

— Єгоре, чим вас так зацікавив «Гірник-Спорт»? І взагалі, що вас змусило перейти до другої ліги?

— Відверто кажучи, у мене особ­ливих варіантів не було, тому я й приїхав до Комсомольська. Ми з Ігорем Валентиновичем Жабченком ще разом в збірній працювали, відтак він мені зателефонував, запропонував приїхати, подивитися, що тут та як.

— Ви з комсомольцями підписали повноцінний контракт чи це оренда?

— Це оренда.

— Цікаво. В мережі Інтернет ходить багато чуток, що з вами начебто ФК «Полтава» розірвав трудові відносини, а до «Гірника-Спорту» ви переїхали на орендних умовах… Можете якось роз’яснити ситуацію?

— Ні, зі мною контракт ніхто не розривав, але й з команди не відпустили. Тому я лише на правах оренди перейшов до представника другої ліги.

— Тож що стало причиною того, що ви у нинішньому сезоні у складі полтавців зіграли усього в чотирьох поєдинках?

— У мене з тренерським штабом «Полтави» виникли певні непорозуміння, відтак це стало причиною моєї тимчасової паузи у футболі.

— Увесь цей період ви перебували у розташуванні команди?

— Ні, я не був у команді. Підтримував форму індивідуально.

— А ви, часом, розірвати контракт не намагалися? Можливо, керівництво полтавців пішло б вам назустріч?

— Намагався поговорити на цю тему, однак… Поки що ситуація зайшла у глухий кут, навіть не знаю, що сказати.

— А на який термін у вас з ФК «Полтава» розрахований контракт?

— Чесно кажучи, це дуже болюча тема для мене, не хочеться щось говорити. Як виявляється, конт­ракт у мене розрахований до літа 2015 року. Тому ще півтора року доведеться відпрацьовувати.

— Контраст між прем’єр-лігою, першою та другою лігами сильно відчувається?

— Звісно, відчувається. Починаючи від інфраструктури і закінчуючи безпосередньо футболом. Якість газонів у першій і другій лігах з елітним дивізіоном навіть порівнювати важко. Крім того, у першій та другій лігах колективи більше роблять акцент на силовій боротьбі, більше руйнують, аніж створюють. Також великий фактор у нижчих лігах відіграє фінансова складова. Якщо команда програє, хлопці можуть залишитися без грошей, відтак і сім’ї залишаться без копійки. Тому в кожному матчі йде справжня боротьба, ніхто поступатися не хоче.

— Узагалі? як довго плануєте залишатися в Комсомольську? Чи усе залежатиме од результатів команди, задач?

— Оренда в мене розрахована до кінця поточної першості, тобто влітку я маю повернутися назад, до Полтави. А щодо майбутнього, нічого конкретного сказати не можу. Зараз хочеться допомогти «Гірнику-Спорт», щоби команда якомога більше радувала місцевих уболівальників.

— Судячи по товариській зустрічі з «Олександрією», радувати уболівальників у вас виходить непогано? (комсомольці перемогли олександрійців з рахунком 2:0, а перший м’яч забив Єгор Лугачов. — Р. К.).

— Так, пощастило відзначитися забитим м’ячем, але є ще над чим працюватиБагато чого ще треба покращувати як мені, так і хлопцям. Начебто здається, що непогано виходить, а потім на відео дивимося, дуже багато недоліків, недопрацювань, розуміння між гравцями ще не вистачає.

— Єгоре, вас знають як вихованця київського футболу, хоча виросли ви в Сумах, а випускалися в академії московського «Спартака». Тож розкажіть, як розпочиналася ваша футбольна кар’єра?

— В 1999 році в Сумах проходив новорічний футбольний турнір, куди приїхала столична команда СДЮШОР-15. Представники київського колективу звернули на мене увагу й запросили до себе. Я, у свою чергу, довго не роздумував, зібрав речі й поїхав. З перемінним успіхом виступав у складі киян, і в одній із успішних серій мене помітили тренери юнацької збірної України 1988 року народження. Взяли до себе, де я начебто непогано себе проявив, зіграв в одному відбірковому циклі, потім другому, й мене покликали до Москви.

— Подейкують, ви мали вибір, переходити або до «Динамо», або до «Спартака». І ваш батько настояв на тому, щоби ви обрали саме московський варіант?

— Чесно кажучи, я там особливо нічого не обирав. Усе вирішував тодішній керівник СДЮШОР-15. Він сказав, що поїдемо в Москву, так я й потрапив до «Спартака».

— Попервах у складі «червоно-білих» у вас непогано складалися справи. Ви були лідером дубля, капітаном, вас почали підпускати до першої команди. Тож що завадило продовжити успішні виступи за «народну команду»?

— У мене була тривала травма передніх хрестів, через що я пропустив практично вісім місяців. А коли повернувся, як мені здалося, у дублі відбулася «чистка», відтак хлопців старших за віком «попросили». Зрештою, ми не дуже гарно розійшлися.

— А що це за історія з подвійним громадянством? Подейкують, ви погодилися стати громадянином РФ після непорозумінь з тренерами української молодіжки?

— Знаєте, я уже стільки про це говорив, роздавав купу інтерв’ю… Не хотів би повторюватися, нічого нового я вам все одно не скажу.

— Після «Спартака» ви повернулися до Києва, де опинилися в місцевому «Арсеналі», але й там у вас справи не пішли. Дов­гий час ви перебували в дублюючому складі, провівши за основу лише кілька поєдинків. Чому не вдалося повноцінно розкритися, граючи за «гармашів»?

— Навіть не знаю, як правильно це назвати. Мабуть, невдалий етап в моєму житті. Багато помилок я наробив, стосувалися вони особистого характеру. У своєму регресі винен тільки я сам, адже перестав повністю віддаватися на тренуваннях, в матчах, узагалі приділяти пот­рібну увагу футболу. Тому це і стало наслідком настільки плачевної ситуації для мене.

— «Гірник-Спорт» у цьому контексті може стати для вас своєрідним перезавантаженням, щоби в подальшому ви знову змогли повернутися до великого футболу?

— Важко сказати. Буду працювати, а там як вийде. Але я ще молодий, тож маю сили та бажання, аби продовжувати прогресувати й повернути собі колишню форму.

"Украинский футбол"




Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору