Контрольний матч. «Оболонь-Бровар» — «Арсенал-Київщина» Біла Церква — 2:1

10:16, 14 березня 2014

Черговий товариський поєдинок в рамках підготовки до другого кола чемпіонату «пивовари» провели на тренувальній базі в Бучі.  Цього разу суперником нашої команди був білоцерківський «Арсенал-Київщина».

Матч запам’ятався великою кількістю боротьби на кожному клаптику поля. І якщо у першій половині зустрічі підопічні Солдатова виглядали впененіше, діяли настирніше, рішучіше, аніж їх опоненти, то у другому таймі перевага «біло-зелених» була вже не настільки значною.

DSC_0204

Рахунок було відкрито на 49-й хвилині матчу. Продан прицільним ударом головою замикав подачу Анатолія Кіцути з лівого флангу на дальню штангу. Здавалося, що поєдинок так і закінчиться мінімальною перемогою господарів. Проте, на 76-й хвилині, після подачі кутового гостям несподівано вдалося зрівняти рахунок ударом головою.

DSC_0201

«Біло — зелені» не збиралися складати зброю.  »Пивовари» продовжували насідати на ворота гостей і свого все ж таки домоглися. Під завісу зустрічі, на 93-й хвилині, Валерій Заваров у карколомному стрибку, п’ятою замикав подачу Бартошука з правого кута штрафного майданчика — 2-1!

12.03.2014. ФК «Оболонь-Бровар» — «Арсенал-Київщина» Біла Церква — 2-1.

Фк «Оболонь-Бровар»: 99 Мусієнко (94 Дяченко 46), 2 Кіцута (4 Березанський 65), 3 Іашвілі (15 Черемісін 60), 5 Лещенко (20 Майданевич 46), 6 Корнєв (11 Таран 79), 7 Проневич (19 Фаворов 60), 17 Гордійчук  (10 Лук’янець 63), 9 Бровченко (8 Заваров 65), 16 Коваленко (13 Пронак 65), 22 Корольчук (21 Гаранян 46), 14 Продан (18 Бартошук 68).

Голи:  Продан — 49, 76 -?, 93 — Заваров.