«Динамо – 2» - «Буковина» - 1:2 (0:1)

10:24, 21 жовтня 2013

19 жовтня. НТБ «Динамо». 500 глядачів.

Арбітр – Грисьо (Львів), асистенти арбітра – Целовальник (Донецьк), Толмачов (Маріуполь), четвертий арбітр – А. Кутаков (Бровари, Київська область). Спостерігач арбітражу – Криницький (Рівне).

«Динамо – 2»: Тимофєєв, Ягодінскіс, Рижук (Трубочкін, 63), Братков, Алієв, Хльобас (Яремчук, 67) , Савченко (Мякушко, 46), Спичка, Юссуф, Каверін (Маїк, 84), Коркішко. Запасні: Волинець, Чорноморець, Суарез. Старший тренер – Олександр Хацкевич.

«Буковина»: Когут, Лисюк (М. Косован, 69), Темерівський, Керчу, Вечтомов, Новотрясов, Семенюк, Рибковський (Головачук, 77) , Яворський (Немтінов, 53), Деребчинський (Палагнюк, 59), Циколія. Запасні: Одольський, Єлов, Тарасенко. Головний тренер – Юрій Гій.

Голи: Рибковський (21), Хльобас (51), Вечтомов (90+5).

Попередження: Деребчинський (55), Керчу (82), Юссуф (86), Трубочкін (90+2).

У 15 турі першості України чернівецька «Буковина» грала на виїзді з колективом «Динамо – 2». Незважаючи на те, що підопічні екс – гравця київського «Динамо» та національної збірної Білорусі Олександра Хацкевича посідають останню сходинку турнірної таблиці, вони можуть попсувати нерви будь – якому суперникові. Зокрема, у лавах «Динамо – 2» виступають Олександр Алієв, Юссуф, а також гравці молодіжних збірних України, Латвії.

Вже на 9 хвилині гравці «Динамо – 2» провели небезпечну атаку. Досвідчений Олександр Алієв зробив навіс на латвійського легіонера столичного колективу Віталіяса Ягодінскіса, який пробив головою вище воріт. Через шість хвилин «пострілу» по воротах «Буковини» завдав той же Олександр Алієв. Наш воротар Богдан Когут зумів ліквідувати небезпеку. А на 21 хвилині зустрічі підопічні Юрія Гія зуміли забити перший гол у зустрічі. Голкіпер «Динамо – 2» Анатолій Тимофєєв невдало зіграв після подачі з лівого кута, а Павло Рибковський зумів переправити м’яча у ворота суперника. Згодом той же Павло Рибковський знову загрожував воротам господарів – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

На 28 хвилині матчу знову свою майстерність продемонстрував воротар «Буковини» Богдан Когут. Наш голкіпер спромігся зреагувати на удар Олександра Алієва зі штрафного з метрів двадцяти.

У дебюті другої половини зустрічі динамівці мали непоганий шанс зрівняти результат. Спочатку на удар Сергія Мякушка, який одразу після перерви вийшов на заміну, зреагував Богдан Когут, а ось Дмитро Хльобас пробив повз «рамку». А на 51 хвилині гри Мякушко та Хльобас стали учасниками результативної атаки господарів поля. Сергій протягнув шкіряну кулю до штрафного майданчика «Буковини», м’яч потрапив до Дмитра, який завдав влучного удару – 1:1. Згодом воротам нашого колективу загрожували Сергій Мякушко та Дмитро Коркішко. Після «пострілів» гравців «Динамо – 2» м’яч оминув ворота чернівецької команди.

Коли здавалося, що матч завершиться з нічийним результатом, підопічні Юрія Гія провели свою другу результативну атаку. Наш футболіст Євген Немтінов, який проводив свій дебютний поєдинок на професійному рівні, віддав передачу на Олександра Вечтомова. Захисник «Буковини» прийняв м’яча та завдав влучного «пострілу». 2:1 !!! «Буковина» здобула другу виїзну перемогу поспіль.

З позитивних моментів цієї зустрічі треба відзначити вихід на заміну одразу трьох перспективних буковинських футболістів – Євгена Немтінова, Мар'яна Косована та Юрія Головачука, які роблять перші кроки у професійному футболі. Приємно, що вихованці місцевого футболу, так би мовити, каші не зіпсували. А Євген Немтінов, як вже зазначалося вище, став автором результативної передачі.