«Славутич» Черкаси – «Оболонь-Бровар» Київ 2:1 (1:0)

09:49, 17 вересня 2013

12 тур. м.Черкаси. Центральний стадіон. 1230 глядачів. +19.Поле – 5. Початок о 17.00.

Арбітри: Д.Панчишин (м.Харків), Т.Семанюк, І.Дебенко (обидва – м.ІФвано-Франківськ).

Спостерігач арбітражу: В.Бурмич (м.Хмельницький).

«Славутич»: Я.Швець, Р.Худченко, О.Лівіцький, О.Музика, О.Обревко, Р.Мироненко, Ф.Ємельянов (О.Шимко, 80), Я.Захаревич (О.Лобов, 59), С.Чеботарьов (І.Шишкін, 84), Р.Дацюк (О.Полуницький, 90+3), Р.Полтавець (Є.Ушаков, 70). Запасні: Т.Чоларія, А.Галушкін. Тренер: І.Петров.

«Оболонь-Бровар»: О.Дяченко, І.Березанський, О.Майданевич, М.Лещенко, О.Черемісін, А.Корнєв, А.Фаворов (Д.Іашвілі, 65), П.Гордійчук (А.Корольчук, 55), А.Купрій (Д.Остапенко, 75), Д.Проневич (В.Заваров, 89), М.Вовченко (М.Літовчак, 63). Запасні: В.Онопко, А.Таран.Тренер: С.Солдатов

Голи: С.Чеботарьов (38), Р.Дацюк (89) – АФаворов (64).

Попередження: немає – О.Черемісін (13), М.Лещенко (17).

Вилучення: О.Черемісін (90+1, повторне попередження).

Першими порушили спокій гості: під час розіграшу кутового капітан броварів Андрій Корнєв переадресував м’яча на дальню стійку, де Артем Купрій «ножицями» намагався замкнути подачу партнера. Господарі не забарилися з відповіддю – під постріл Ярослава Захаревича зі штрафного ногу підставив Роман Дацюк. Голкіпер приїжджої команди Олександр Дяченко зреагував на підступний удар, а Ігор Березанський, вибивши м’яча за лицьову лінію, розрядив ситуацію.

У середині першого тайму Захаревич наносив два потужних прицільних удари по воротам колишніх одноклубників. У першому випадку голкіпер «Оболоні-Бровар» відбив шкіряну кулю перед собою, проте Сергій Чеботарьов забарився на добиванні, а в другому епізоді накрив м’яча з другої спроби. На 33-ій хвилині гри арбітр матчу залишив без уваги гру рукою киянина Березанського у карному майданчику гостей.

Перед перервою команди влаштували обмін гольовими моментами. На навіс с правого флангу відгукнувся Артур Купрій, проте, вибивши м’яча з лінії воріт, голкіпера черкащан підстрахував захисник Олександр Обревко. Натомість господарі полі свою нагоду реалізували біля протилежних воріт – неузгодженістю дій захисника «пивоварів» Олексія Майданевича та голкіпера Олександра Дяченка сповна скористався Сергій Чеботарьов – 1:0. Голкіпер славутчан Ярослав Швець, витягнувши м’яча з «дев’ятки», забрав шанс у Купрія зрівняти рахунок.

Другий тайм значно активніше розпочали гості. Дмитро Проневич небезпечно закручував шкіряну сферу під поперечку черкащан. На 64-ій хвили обрізка в центрі поля розпочала швидку атаку киян: результативну крапку у якій, спіймавши на проти ході Швеця, поставив Артем Фаворов – 1:1.

Господарі швидко оговталися після пропущеного голу. Роман Дацюк пробив вище воріт після прострілу Олександра Обревка з правого флангу. Трохи бракувало точності і Олександру Лобову – м’яч влучив у сітку з зовнішнього боку. Кияни відповіли дальнім ударом досвідченого Андрія Корнєва.

Штурм воріт «Оболонь-Бровар» на заключних хвилинах поєдинку приніс жаданий результат господарям поля. На 89-ій хвилині Роман Дацюк, замкнувши фланговий простріл Олександра Обревка, вирвав для славутчан перемогу.