«Славутич» Черкаси – «Енергія» Нова Каховка  2:2 (1:1)

10 тур. с.Білозір’я. Стадіон ФК «Зоря». 600 глядачів. +10. Дощ. Штучне поле. Початок о 17.00.

Арбітри: Я.Біць (м.Львів), О.Жуков (м.Харків), Т.Чопілко (Київська обл.).

Спостерігач арбітражу: Г.Махно (м.Кіровоград).

«Славутич»: Т.Чоларія, О.Крещик, О.Лівіцький, О.Музика, Р.Худченко (О.Обревко, 71), Ф.Ємельянов (А.Галушкін, 60), О.Шимко, Р.Мироненко (С.Чеботарьов, 54), Я.Захаревич, Є.Ушаков (Р.Дацюк, 56), Р.Полтавець. Запасні: Я.Швець, І.Шишкін, О.Лобов. Тренер: І.Петров.

«Енергія» НК: І.Остапенко, Л.Щербина, К.Черній, В.Шешеня, Е.Арутюнян, Т.Ковальчук (Б.Скоцький, 63), О.Солович, П.Черняєв, П.Гарібян, Ю.Комягін, О.Муковозов (Д.Риженко, 90+3). Запасні: В.Горбачов, В.Котов. Тренер: Ю.Окул.

Голи: Є.Ушаков (34), Я.Захаревич (70) – П.Гарібян (11), Ю.Комягін (59).

Попередження: Р.Полтавець (63), А.Галушкін (89) – В.Шешеня (31), А.Солович (90+3).

Епопея з реконструкцією легкоатлетичних бігових доріжок на КП «Центральний стадіон» (м.Черкаси) зіграла злий жарт зі «Славутичем»: один із лідерів чемпіонату України серед команд другої ліги третю гру поспіль на штучному полі с.Білозір’я втрачає дорогоцінні очки. Цього разу везунчиком стала «Енергія» з Нової Каховки, якій вдалося на сто відсотків реалізувати свої гольові моменти.

Уже в першій своїй атаці номінальні господарі поля мали нагоду відзначитися: після навісу Ярослава Захаревича з правого флангу і скидки Романа Мироненка Олександр Шимко з гострого кута пробив повз ворота. Під акомпанемент холодного осіннього дощу черкащани розпочали промацувати оборону команди з Нової Каховки. І, здавалося, ніщо не віщувало біди, як раптом Федір Ємельянов привіз «штрафний» біля карного майданчика своєї команди. Павел Гарібян майстерно закрутив м’яча у дальню «дев’ятку» воріт Тимура Чоларії – 0:1.

Майже відразу славутчани повинні були зрівнювати рахунок. Роман Худченко дальньою передачею віддав шкіряну кулю на хід Романові Полтавцю, проте нападник черкащан не зміг переграти голкіпера «Енергії», який вчасно залишив свої володіння. Далі, після прострілу все того ж Худченка, схибив Євген Ушаков. Господарі продовжили тиск на ворота суперника – Ємельянов розрізним пасом знайшов Ушакова по центру воріт на лінії карного майданчика, але Євген, не наважившись на удар, переадресував м’яча далі на Захаревича, якому з незручною позиції було важко перекинути воротаря. Довгоочікуваний гол відбувся на 34-ій хвилині: Худченко навісив на дальню стійку – Полтавець скинув шкіряну кулю вздовж воріт, а Ушаков увігнав її під поперечку.

Досить потужно «Славутич» розпочав другий тайм. Ушаков з Полтавцем навпіл розрізали захист новокаховців, однак Романові не вдався завершальний удар.  У наступній атаці постріл Євгена Ушакова встиг заблокувати Леонід Щербина, а Олександр Крещик влучив у голкіпера під час розіграшу кутового. Згодом двічі небезпечно з дальньої дистанції пробивав Ярослав Захаревич.

А далі … захист черкащан гостинно розступився і дозволив фактично безперешкодно Юрію Комягіну вдруге вивести у рахунку приїжджу команду. За мить біля протилежних воріт у досить неоднозначному епізоді арбітр матчу спочатку вказав на центр, а потім відмінив взяття воріт «Енергії» Романом Полтавцем.

На 70-ій хвилині мотор команди та спеціаліст із вишуканих голів Ярослав Захаревич, узявши на себе ініціативу, влучно пробив з-за меж карного майданчика у нижній кут воріт – 2:2.

Штурм воріт суперника на заключних хвилинах матчу не приніс господарям бажаних дивідендів. Два Романи – Дацюк та Полтавець – не змогли вирвати жадану перемогу.