ФК "Славутич": перший кубковий рубіж

09:45, 8 серпня 2013

«Реал Фарма» Овідіополь – «Славутич» Черкаси 2:3 (1:0, 2:2)

Дата матчу – 07.08.2013 р.

Кубок України. ІІ попередній етап. м.Овідіополь. «Дністр». 250 глядачів. +28. Поле – 3.

Арбітри: Я.Біць (м.Львів), Ю.Вашкевич (м.Чернігів), Д.Сердюк (м.Полтава).

Інспектор матчу: О.Кревський (Київська обл.)

«Реал Фарма»: А.Череднюк, О.Андрєєв, В.Іванов, С.Галезник, В.Прокопенко (В.Базан, 46), О.Бичков, А.Копко, О.Підлетейчук (Д.Коваленко, 77), В.Продан, К.Злєпко (В.Шаєнко, 63), О.Коваленко. Запасні: С.Кравченко, О.Ільницький, Д.Новіков. Тренер: М.Лиховидов.

«Славутич»: Т.Чоларія, Р.Худченко, І.Шишкін, О.Музика, О.Лобов, С.Чеботарьов, О.Шуляк (Р.Мироненко, 53), Д.Кошелюк (Р.Дацюк, 70), Я.Захаревич (О.Обревко, 61), Є.Ушаков, В.Озюм. Запасні: Я.Швець, О.Колос, О.Крещик, О.Лівіцький. Тренер:І.Петров.

Голи: В.Продан (36), О.Лобов (56, автогол) – С.Чеботарьов (52), О.Андрєєв (80, автогол), Є.Ушаков (112).

Попередження: О.Бичков (90+2) – Р.Дацюк (93).

Тренерський штаб Ігоря Петрова, зважаючи на довгий турнірний шлях друголігових перегонів, надав шанс ряду гравців із лави запасних виявити себе у кубковому протистоянні в Овідіополі.

На перебіг поєдинку вплинула спека, що нині стоїть на півдні України. Зі стартовим свистком господарі глибоко сіли на своїй половині поля. Славутчанам дуже важко було долати ешеловану оборону «Реал Фарму». Попри відчутну ігрову й територіальну перевагу, приїжджа команда змогла створити незначну кількість гострих моментів біля воріт суперника. Так, Ярослав Захаревич, змістившись до центральної зони, пробив поруч зі стійкою воріт «фармацевтів». А під час розмашистої атаки Євгену Ушакову, після прострілу Захаревича, з гострого кута не вдалося переправити шкіряну кулю до сітки опонента.

Господарі ловили свій шанс під час швидких контратак. У середині першої половини гри навіс Андрія Копка не зміг результативно завершити Костянтин Злєпко – м’яч просвистів поруч із боковою стійкою рамки черкащан. У відповідь славутчани провели власну атаку: Дмитрові Кошелюку вдалося проштовхнути «смугастого» на хід Ушакову, проте Євген забарився з ударом і був заблокований захисником «Реал Фарму».

Футбольна фортуна посміхнулася овідіопольцям на 36-ій хвилині: фланговий навіс Злєпка головою замкнув залишений без опіки Василь Продан.

Після перерви «Славутич» посилив тиск на ворота суперника. Результат не змусив на себе довго чекати: Олексій Шуляк «плюнув» з-за меж карного майданчика – голкіпер кулаком вибив м’яч на Сергія Чеботарьова, який поцілив у дальній кут воріт – 1:1.

Подальшу долю поєдинку вирішили два автоголи. Після прострілу Олега Коваленка сфера, влучивши у стійку, «знайшла» захисника черкащан Олександра Лобова – 2:1. А потім, підловивши свого голкіпера на виході, шанси команд урівняв Олег Андрєєв.

У проміжку між автоголами команди обмінялися контрвипадами. Під час розіграшу кутового В’ячеслав Озюм поцілив у захисника господарів, який був на штанзі. Біля протилежних воріт Василь Продан, неначе під копірку, міг повторити свій забитий гол у першому таймі.

Оскільки 90 хвилин матчу не виявили переможця, командам довелося грати два додаткових тайми.

Додатковий час почався зі слаломного проходу Дениса Коваленка, який, назбиравши на собі трьох захисників, поцілив у стійку воріт Тимура Чоларії. У відповідь черкащани провели низку атак, одна з яких і принесла успіх. Після навісу Сергія Чеботарьова з лівого флангу Олександр Обревко головою з лицьової лінії доправив шкіряну кулю до воротарського майданчика, де вже чатував Євген Ушаков – форвард черкащан ударом під поперечку вивів ФК «Славутич» уперед – 3:2. На 120-ій хвилині все той же Ушаков після розрізного пасу Романа Дацюка мав блискучу нагоду збільшити перевагу черкащан, але примудрився з убивчої позиції пробити повз ворота.

Таким чином, наша команда здолала свій перший кубковий рубіж і вийшла до 1/16 розіграшу національного Кубка.