ФК "Енергія": шість матчів – шість перемог!

12:34, 27 травня 2013

«Жемчужина» – «Енергія» – 0:2 (0:0).
25 травня. м. Ялта, стадіон «Авангард», 17:00. Поле: 4, Темп.: +29. Глядачів: 4000
Судді: Зора К., Кожуріна К., Ардашева О., Тельбух Л.
Делегат ФФУ: Шеховцов В.

«Енергія»: Зелінський, Соловйов, Щербина, Арутюнян, Горбачов, Кондратюк (Ковальчук), Мостіпан (Черняєв), Комягін, Гарібян (Муковозов), Логвиненко (Шешеня), Цвик.
Тренер: Юрій ОКУЛ.

Голи: Шешеня (72), Муковозов (85).
Попередження: Соловйов (4).

Виїзною перемогою над ялтинською «Жемчуженою» наша команда завершила успішний весняний період в чемпіонаті України!
Футболісти із сонячної Ялти намагалися нав’язати гостям свою гру. Особливо їм це вдавалося у першому таймі. Господарі створили кілька стовідсоткових нагод для взяття воріт Зелінського, однак у вирішальний момент їх підводила майстерність, а можливо фортуна просто була на нашому боці. У новокаховчан Цвик і Мостіпан могли відзначитися забитими голами, якби краще скористалися своїми моментами. Перший не відгукнувся на тонкий пас партнера, а другому забракло влучності під час удару з близької відстані. Попри гострий атакувальний футбол, на перерву команди пішли за рахунку 0:0.
У другому таймі гості помітно додали. Більше контролювали м’яч, менше помилялися в простих ситуаціях, частіше загострювали гру біля штрафного майданчика суперника. Цьому значно посприяли заміни, зроблені тренером «Енергії» Юрієм ОКУЛОМ. Після появи на полі Черняєва, Шешені, Муковозова «Енергія» повністю взяла хід матчу під свій контроль. І голи не змусили на себе чекати. Спочатку Шешеня, після затяжної атаки, з-за меж карної зони влучним пострілом відкрив рахунок. А крапку в матчі незабаром поставив Муковозов, котрий завершив наступ «Енергії» точним ударом у вільний від голкіпера кут.
Шість матчів – шість перемог! Цей стовідсотковий результат забезпечив «Енергії» беззаперечне лідерство у групі «3». І хоча цей турнір не вирішував серйозні завдання, матчі «Енергії» навесні показали – команда впевнено нарощує м’язи! І якщо клуб буде стабільно виконувати свої зобов’язання перед персоналом, то наступного сезону новокаховська «Енергія» повинна ставити перед собою сміливі завдання.