Роман Пилипчук: «Є багато моментів, над якими треба працювати»

19:01, 30 вересня 2012

Незважаючи на перемогу, на післяматчевій прес – конференції наставник команди «Олімпік» Роман Пилипчук зазначив, що є багато моментів, над якими треба працювати його підопічним.

Яким буде Ваш коментар гри ?

Результат, звичайно, радує. Але є ще дуже багато моментів, над якими належить працювати. І, зокрема, перший тайм це показав. Наприклад, ми забили швидкий гол і замість того, щоби контролювати хід гри, чомусь притиснулися до своїх воріт і стали захищатися. Напевно, хотіли весь матч провести в обороні і зберегти переможні 1:0.

У перерві ми зробили корективи, це і призвело до того, що в другому таймі була зовсім інша гра. Це мені сподобалося - і за змістом, і за результатом. Могли забити і більше, але і 2:0 - це теж добре.

Як відреагували на неспортивну поведінку з боку Санжара ?

- Так, ми і в перерві йому про це сказали. Так не повинен поводити себе капітан команди, граючий тренер. Звичайно, це були емоції, але ми ще раз обговоримо цей момент і зробимо певні висновки.