ФК "Славутич": здолали «фармацевтів» без головного болю

10:13, 10 вересня 2012

«Славутич» Черкаси – «Реал Фарм» Южне  2:0 (0:0)

Дата матчу – 08.09.2012 р.

9 тур. м.Черкаси. Центральний стадіон. 3800 глядачів. +23. Поле – 4. Початок о 17.00.

Арбітри: В.Малокостов (м.Севастополь), М.Стрілецька (м.Луганськ), О.Гавеля (м.Кривий Ріг).

Інспектор матчу: Л.Кубяк (Київська обл.).

«Славутич»: А.Лєнчінков, О.Лобов, Є.Тарасенко (Д.Кошелюк, 78), О.Тарасенко, М.Лисоконь (Р.Мірошніков, 85), О.Ніколайчук (В.Ткаченко, 51), О.Фабунмі, Є.Гуд, Ш.Вайда, Р.Дацюк (А.Матвієнко, 90+3), М.Сергійчук (С.Белмохтар, 89). Запасні: Т.Чоларія, В.Горкун. Тренер: О.Кирилюк.

«Реал Фарм»: С.Кравченко, О.Андрєєв, С.Галезник, А.Копко, В.Базан, В.Прокопенко, В.Рудий, М.Лиховидов (В.Старовик, 30), О.Підлетейчук, Д.Єрмаков (Д.Сердюченко, 46; Є.Прохода, 66), В.Продан. Запасні: С.Баранов, Д.Новіков, Б.Смішко. Тренер: В.Старовик.

Голи: В.Ткаченко (51), О.Тарасенко (76 пен.).

Попередження: Є.Тарасенко (72) – О.Підлетейчук (19), В.Прокопенко (63).

У Черкасах календарний матч чемпіонату України відбувся в рамках святкування Дня працівників фізичної культури та спорту. Перед початком гри почесний президент ФК «Славутич», голова облдержадміністрації, Герой України С.Б.Тулуб вручив комплекти форм дебютантам вищої дитячо-юнацької футбольної ліги – гравцям «СДЮСШОР-Славутич».

Черкащани зовні легко і невимушено розібралися зі своїм супротивником.

Господарям поля знадобився час, щоб розхитати ешелонований захист гостей з Одещини. В середині першого тайму на подачу Шандора Вайди з кутового прапорця підключився Олег Тарасенко – удар славутчанина заблокував захисник «Реал Фарму», а вже у наступній атаці Михайло Сергійчук з гострого кута намагався пробити голкіпера одеситів. На 31-ій хвилині Вайда зі штрафного майстерно закручував шкіряну кулю у праву «шістку» воріт – голкіпер Сергій Кравченко встиг зреагувати на удар. Також до активу господарів слід занести слаломний прохід Тарасенка-молодшого та спробу Олександра Лобова з дальньої відстані закинути м’яча «парашутом» під поперечку «фармацевтів».

Перед перервою граючий старший тренер гостей Віталій Старовик двічі асистував своєму підопічному – Олегу Підлетейчуку: у першому випадку надійно зіграв воротар славутчан Андрій Лєнчінков, а в другому, під час розіграшу кутового, голкіпера підстрахував захисник черкащан.

Другий тайм розпочався з небезпечного розіграшу стандарту від одеситів. На 51-ій хвилині тренерський штаб черкащан посилив напад В’ячеславом Ткаченком, а вже за півхвилини форвард «Славутича» був у обіймах партнерів по команді. Навіс Олександра Лобова з кута карного майданчика Ткаченко з другої спроби завершив ударом у «дев’ятку» – 1:0. Господарі мали гарну нагоду відразу ж подвоїти рахунок у матчі, але Сергійчук, спробувавши самотужки завершити атаку, поскупився передачею на Романа Дацюка, який знаходився у більш вигідній ігровій позиції.

Спроби приїжджої команди відігратися наразилися на контрвипад черкащан, під час якого Віталій Базан завалив Шандора Вайду в карному майданчику. Удар з «точки» чітко реалізував Олег Тарасенко – 2:0.

Заставили понервувати черкаських прихильників футболу два розіграші кутових біля воріт їх улюбленців: спочатку Євген Прохода головою пробив поряд із дальньою стійкою, а потім Олег Андрєєв з близької відстані не влучив у незахищений кут воріт. Естафету у нереалізації гольових моментів перехопив нападник «Славутича» Сергійчук: Михайло не влучив у ворота після класного пасу Ткаченка, а згодом не зміг перекинути воротаря гостей.

Уже в компенсовані арбітром хвилини нагоди довести рахунок до розгромного мали Ренат Мірошніков  та Олег Тарасенко.

Заключний поєдинок першого кола черкаський «Славутич» проведе 15 вересня на виїзді  проти одеського СКА.