"Оболонь" (Київ) - "Буковина" (Чернівці) - 1:1 (0:1)

08:51, 23 липня 2012

У другому турі першості України чернівецька «Буковина» грала на виїзді з колективом «Оболонь» (Київ). Зазначимо, що минулого сезону ця столична команда виступала в елітному дивізіоні вітчизняного футболу. Підопічним Вадима Зайця вдалося відзначитися на 42 хвилині зустрічі. Захисник «Буковини» Олег Керчу зробив навіс на Євгена Сантрапинських, який скинув головою шкіряну кулю на Євгена Ушакова. Наш нападник відправив мяча у «рамку» суперника.

У другому таймі буковинці мали чудовий шанс вдруге вразити ворота суперника. Після передачі Юрія Бровченка удару по воротах суперника завдавав Дмитро Зозуля. На жаль, новачок «Буковини» у «рамку» не влучив. А на 72 хвилині гравці «Оболоні» зуміли зрівняти результат. Відзначився Григорій Баранець. Остаточний рахунок матчу – 1:1.

Склад «Буковини»: Когут, Вечтомов, Циколія, Аблітаров, Керчу, Гунчак, Дорош, Зозуля (Найко, 73), Ушаков (Маковійчук, 57), Сантрапинських (Целих, 75), Бровченко (Степанков, 87).