«Буковина» (Чернівці) – «Металург» (Запоріжжя) – 3:2 (2:2)

12:16, 16 травня 2012

15 травня. СОУ «Буковина», +24, оцінка поля – 4. 4500 глядачів.

Арбітр – Яблонський (Тернопіль), асистенти арбітра – Харко (Луцьк), Павлінов (Одеса), четвертий арбітр – Левко (Чернівці), інспектор ФФУ – Гордієнко (Дніпропетровськ).

«Буковина»: Мусієнко, Мельник, Басов, Циколія, Вечтомов, Гунчак, Яворський (Найко, 67), Дорош, Крамар, Сантрапинських (Степанков, 85), Маковійчук (Семенюк, 42). Запасні: Тукач, Орловський, Бровченко, Ушаков. Тренер – Вадим Заяць.

«Металург»: Руденко, Рудика, До Кармо Лопес Матеус, Халфауї Мохамед Ашраф, Штурко (Скороходов, 75), Сидорчук, Пісоцький, Тейку (Годой Алвеш Жуніор, 33), Каськов (Імереков, 55), Соболь, Матяж. Запасні: Шевченко, Бойко, Бен Отман Мохамед Слім, Ковалевський. В.о. тренера – Сергій Зайцев.

Голи: Сантрапинських (2), Басов (31), Пісоцький (32), До Кармо Лопес Матеус (34), Гунчак (47, з пенальті).

Попередження: До Кармо Лопес Матеус (29), Яворський (36), Циколія (41), Крамар (59), Пісоцький (67), Скороходов (77), Вечтомов (81).

Вилучення: Халфауї Мохамед Ашраф (85, нецензурний вислів на адресу арбітра).

Після чотирьох ігор поспіль без перемог чернівецька «Буковина» приймала у рідних стінах одного з претендентів на підвищення в класі – колектив «Металург» (Запоріжжя). Підопічні Вадима Зайця зуміли відзначитися вже на 2 хвилині зустрічі. Результативний удар на свій рахунок записав Євген Сантрапинських, який, до речі, впродовж чотирьох сезонів був гравцем запорізького колективу. А на 31 хвилині чернівчани зуміли подвоїти свою перевагу в рахунку. Влучного «пострілу» головою завдав захисник Сергій Басов.

На жаль, на 32 та 34 хвилинах зустрічі гості двічі «розписалися» у воротах «Буковини». Відзначилися Євген Пісоцький та До Кармо Лопес Матеус. І все ж, у другій половині зустрічі підопічні Вадима Зайця зуміли забити переможний гол. На 47 хвилині матчу «металурги» порушили правила у власному штрафному майданчику проти Олександра Семенюка, і арбітр зустрічі Андрій Яблонський вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті вдало виконав Руслан Гунчак. «Буковина» святкувала перемогу з рахунком 3:2.