"Буковина" - "Нива" - 1:1

09:18, 23 квітня 2012

21 квітня. СОУ «Буковина», +16, 2500 глядачів.

Арбітр - Дяденко (Кіровоград), асистенти арбітра - Кацман (Кіровоград), Пушенко (Київ), четвертий арбітр - Дарійчук (Чернівці), інспектор ФФУ - Митровський (Ужгород).

«Буковина»: Мусієнко, Циколія, Басов, В. Мельник, Бровченко, Дорош, Яворський, Сантрапинських, Ушаков (Гунчак, 87), Степанков (Найко, 78), Семенюк. Запасні: Тукач, Монастирський, Орловський, Маковійчук. Тренер – Вадим Заяць.

«Нива»: Ганев, С. Мельник, Пасічниченко, Бідний, Волчков, Хаблов, Владов, Янченко (Маляренко, 90+4), Поляхов (Бабік (Чернюк), 56), Піцик (Немчанінов, 83), Глушко (Волошинський, 71). Запасні: Череднюк, Сестренський, Кожуховський. В.о. тренера – Олег Шумовицький.

Голи: Сантрапинських (4), Хаблов (25).

Попередження: Піцик (7), Владов (17), Сантрапинських (41), Басов (50), Степанков (53), С. Мельник (56), Пасічниченко (58), Гунчак (90+3).

Вже вкотре тренерський корпус «Буковини» не зміг виставити на матч оптимального складу. Через дискваліфікацію зустріч із вінницькою «Нивою» пропускали Олександр Вечтомов (8 жовтих карток) та Антон Крамар (вилучення у попередньому турі). У лазареті нашої команди продовжує перебувати досвідчений захисник Олег Керчу, а ось Руслан Гунчак (вийшов на заміну наприкінці зустрічі) зазнав травми цього тижня – струс мозку. Щобільше, з травмою вийшов на поле Євген Сантрапинських.

Підопічні Вадима Зайця зуміли відзначитися вже на 4 хвилині зустрічі. Євген Сантрапинських виконав штрафний, і м’яч не зачепивши жодного гравця, опинився у «рамці» голкіпера «Ниви» Геннадія Ганева. На 15 хвилині гри після подачі кутового пробивав головою Сергій Басов. Шкіряна куля стала легкою здобиччю для воротаря гостей. Згодом двічі на ударну позицію виходили гравці «Ниви». Ударам Сергія Мельника та Олександра Янченка забракло влучності. А на 25 хвилині гри футболісти вінницької команди спромоглися зрівняти результат. Відзначився Максим Хаблов. Через сім хвилин наші земляки мали чудову нагоду знову вийти вперед. На жаль, Роман Степанков не зміг переправити м’яча у сітку воріт «Ниви».

На початку другого тайму нагоду відзначитися втратив Олександр Семенюк, який не зміг переграти Геннадія Ганева. А ось Тарас Яворський не спромігся забити вінницькому воротареві зі штрафного. А на 71 хвилині не зміг поцілити у ворота Роман Степанков.  З виходом на поле Володимира Найка у нападі розпочав діяти капітан «Буковини» Вадим Мельник, який діяв у атакуючій ланці за часів виступів у бориспільському «Борисфені». На жаль, забити переможний гол буковинцям не вдалося. Хоча на 87 хвилині гри чудову нагоду відзначитися мав Євген Ушаков. У цьому ігровому епізоді фортуна відвернулася від Євгена – м’яч влучив у стійку воріт суперника. Остаточний підсумок гри – 1:1.