Контрольний матч. "Буковина" - "Кривбас" - 1:2

10:29, 5 липня 2011

Чернівецька «Буковина» зіграла третій контрольний поєдинок під час навчально – тренувального збору в Криму. Цього разу підопічним Вадима Зайця протидіяв колектив елітного дивізіону «Кривбас» (Кривий Ріг).

Представники Дніпропетровської області зуміли вразити ворота «Буковини» вже на 8 хвилині зустрічі. Ще до перерви наші земляки зрівняли рахунок. Футболіст криворізької команди грубо зіграв у власному штрафному майданчику проти новачка «Буковини» Ігоря Мельника, і арбітр зустрічі вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував Олег Керчу (32 хвилина).

У другому таймі команда Юрія Максимова зуміла забити переможний гол. Остаточний рахунок зустрічі – 2:1 на користь криворізької команди.

Зазначимо, що футболісти команди з Дніпропетровщини грали надзвичайно грубо. Зокрема, зазнав важкої травми один із потенційних новачків «Буковини» (розсічення). На жаль, через травму залишив поле і  Борис Орловський. До речі, під завісу першого тайму «Кривбас» повинен був залишитися удесятьох. Однак, наша команда пішла на зустріч суперникові і погодилася на те, щоби представники Премєр – ліги продовжили грати у повному складі.

Планувалося, що 8 липня чернівецька «Буковина» зіграє з колективом першої ліги «Кримтеплиця» (Молодіжне). Сталося так, що кримська команда відмовилася від гри з чернівчанами. Зараз триває пошук  колективу, який би зустрівся з «Буковиною».

Склад «Буковини»: Чурілов (Мусієнко, 46), В. Мельник, Керчу (Зелді, 68), Яворський (Даньків, 57), Дорош (Орловський, 57; Пислар, 76), Сантрапинських, Маковійчук (Семенюк, 57), І. Мельник (Блажко, 62), потенційний новачок (Рудченко, 40), потенційний новачок (Басов, 57), потенційний новачок (Степанков, 57).