Огляд матчів 15-го туру другої ліги групи «Б»

13:30, 18 квітня 2011

Найбільш впевнену перемогу у турі здобув ФК «Полтава». У боротьбі за путівку до першої ліги команда цього разу здолала «Шахтар-3». За перший тайм полтавчанам не вдалося зламати опір господарів, але після перерви підопічні Анатолія Безсмертного знайшли свою гру та тричі вразили ворота суперника. На гол менше забив інший претендент на підвищення в класі та лідер групи «Б» «Олімпік». Завдяки цій перемозі донецька команда зберегла відрив у чотири очки від найближчого переслідувача.

Єдиним колективом, який у цьому турі переміг вдома, став свердловський «Шахтар». «Гірники» з рахунком 2:1 переграли другу команду «Іллічівця» та закріпили свої позиції в середині турнірної таблиці.

В матчах «Дніпро-2» - «Сталь» та «Металург-2» - «Кремінь» переможця виявлено не було. В обох випадках господарі виходили вперед, але ще до перерви гості зрівнювали рахунок. А в другому таймі вже жодній з команд не вдалося схилити шальки терезів у свій бік.