"Буковина" Чернівці - ПФК "Олександрія" 3:1 (2:1)

Асистенти арбітра: Б. Бучинський (Тернопіль), Ю. Кір'янов (Київ).

Резервний арбітр: М. Маланчук (Чернівці).

"Буковина": Чурілов, Басов, Олефір, Іванов, Циколія, Гунчак, Дорош (Рудченко, 76), Донець (Керчу, 55), Сантрапинських, Маковійчук (Климус, 87), Коробкін (Степанков, 69).

ПФК "Олександрія": Овсієнко, Чередніченко, Казанюк, Іващенко (Ксьонз, 46), Кременчуцький (Грибанов, 46), Запорожан, Шупік (Кабанов, 57), Гітченко, Сидоренко, Грицук (Мельник, 58), Бідловський (Фурта, 73).

Головний тренер: Володимир Шаран.

Голи: Сантрапинських (17), Коробкін (34), Гунчак (55) - Шупік (25).

Попередження: Коробкін (49), Маковійчук (57), Дорош (62), Іванов (85) - Кременчуцький (36), Бідловський (73), Запорожан (76), Грибанов (77).

Після поразки від "Кримтеплиці" (1:2) підопічні Вадима Зайця прагнули реабілітуватися перед своїми вболівальниками.

Щобільше, напередодні зустрічі з ПФК "Олександрія" наш колектив отримав серйозне поповнення. Лави "Буковини" поповний досвідчений захисник Володимир Олефір, який виступав у командах вищого дивізіону України та Азербайджану.

Вже на 17 хвилині зустрічі підопічні Вадима Зайця зуміли вразити ворота представників Кіровоградської області. Свій перший гол у офіційних матчах за чернівецький клуб забив Євген Сантрапинських. Однак, через вісім хвилин Євген Шупік зумів відновити рівновагу в рахунку. І все ж, буковинці ще до перерви спромоглися вийти вперед. Результативний удар на свій рахунок записав Владислав Коробкін. Капітан "Буковини" реабілітувався за неареалізований пенальті у зустрічі з "Кримтеплицею".

А вже у другому таймі переможну крапку у матчі поставив Руслан Гунчак. Воротар ПФК "Олександрія" невдало відбив шкіряну кулю перед собою, і Руслан вдало зіграв на добиванні. Остаточний рахунок зустрічі - 3:1 на користь "Буковини".

Підопічні Вадима Зайця завдали першої поразки "Олександрії" в сезоні та увійшли в трійку кращих команд ліги.