Відбулися матчі 1/8 фіналу "Umbro Кубка Ліги"

09:41, 8 квітня 2010

07 квітня 2010 року відбулися останні матчі 1/8 фіналу "Umbro Кубка Ліги":

"Нива" Вінниця − "Карпати-2" Львів 3:0 (2:0)
2000 глядачів.

Перший м'яч Дмитро Козьбан забив після прострілу Герасимця з правого флангу на ближню штангу, в одне торкання переправивши м'яч в ближній кут воріт львів'ян. 1:0! Не пройшло й трьох хвилин, як "Нива" знов забила гол. Цього разу Козьбан став асистентом Качура, увірвавшись в штрафну з правого флангу, відкинув м'яч назад і Качур в одне торкання влучно пробив в далекий кут. Воротар спробував дістати м'яч, але удар був дуже точний! 2:0! Третій м'яч вінницька "Нива" забила після перерви. Бовтрук влучно подав на ближню штангу на Козьбана, який точно пробив головою, встановивши тим самим остаточний рахунок матчу – 3:0.

"Нива" Вінниця: Гайдаржи, Найко, Гергелюк, Бовтрук, Пилявський, Воронін, Козьбан, Прохоров, Герасимець, Варченко, Качур.

"Карпати-2" Львів: Данкович, Жовтюк, Чучман, Чумак, Гудак, Задорожний, Яджин, Біловус, Загідулін, Кокотайло, Фостяк.

Голи: Козьбан (11, 70), Качур (15).

Попередження: Чумак (19) – "Карпати-2".

"Сталь" Дніпродзержинськ – "Шахтар-3" Донецьк 2:1 (0:0)
1200 глядачів.

"Сталь" Дніпродзержинськ: Карабін, Сахно, Лешко, Полуницький, Ломко (Обревко, 65), Романенко (Бережний, 99), Кривий (Васильєв, 59), Шутов, Скарлош (к), Гориславський (Алієв, 62), Кирилов.

"Шахтар-3" Донецьк: Гальчук, Глушицький, Опарін, Максименко, Драченко (к), Білий, Гаращенков, Малишев (Дяків, 57), Акулінін (Багдасаров, 64), Стебловський (Заїка, 46), Кісіль (Сартіна, 79).

Голи: Скарлош (84), Бережний (90+3) – Акулінін (56).

Попередження: Лешко, Кирилов – Малишев (19), Білий (50), Заїка (80), Драченко (90+3).

Таким чином, в 1/4 фіналу "Umbro Кубка Ліги" зіграють: "Іллічівець-2" Маріуполь, "Сталь" Дніпродзержинськ, "Гірник-спорт" Комсомольськ, "Рось" Біла Церква, "Львів-2" Львів, "Нива" Вінниця, "Спартак" Молодіжне, "Мир" Горностаївка.

Згідно з п. 7 Статті 3 Положення про змагання "Кубок Ліги" команди-господарі поля на третьому етапі (1/4 фіналу) визначаються жеребкуванням.

Ця процедура відбудеться сьогодні, 8 квітня 2010 року, о 12:00 годині в приміщенні ПФЛ.