Дубль Андрухова приніс перемогу «Зірці»

12:05, 5 березня 2010

Кіровоградська «Зірка» зіграла перший свій спаринг на навчально-тренувальному зборі в Нікополі.

Сьогодні команда першої української ліги «Зірка» провела товариську гру з криворізьким «Гірником». На перших хвилинах зустрічі, із-за помилки оборони кіровоградської команди, «Гірник» відкрив рахунок в матчі. Такий перебіг подій на футбольному полі не вибив із колії футболістів «Зірки» і ще до перерви після передачі з флангу ударом головою Віталію Андрухову вдалося зрівняти рахунок в матчі. А після перерви кіровоградці, створивши чимало небезпечних моментів біля воріт суперника, лише одного разу зуміли забити: зі штрафного удару Віталій Андрухов вдруге засмутив голкіпера «Гірника». Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував перемогу кіровоградської «Зірки» з рахунком 2:1.

Наступним суперником ФК «Зірка» на зборі в Нікополі буде «Металург-2» (Запоріжжя), якого, нагадаємо, в минулому сезоні кіровоградська команда двічі перемагала: в Запоріжжі з рахунком 5:2, а в Кіровограді – 4:0.

Віктор Слюсаренко, прес-служба ФК «Зірка»