Впевнена перемога - 3:0

13:07, 8 лютого 2010

Четвертого лютого футболісти команди «Нафтовик-Укрнафта» розпочали черговий етап підготовки в Криму.

Команда базується і проводить тренування на штучному полі національного центру параолімпійської підготовки «Україна» в Євпаторії.

А вже 6 лютого на цьому полі охтирці провели перший спаринг. Їхнім суперником був молодіжний склад харківського «Металіста». Матч пройшов за повної переваги більш досвідчених футболістів охтирської команди. І хоча в першому таймі нафтовики мали багато можливостей вразити ворота суперника, реалізували всього дві. Голами відзначилися Роман Каракевич та Євген Одинцов.

У другому таймі тренери «Нафтовика-Укрнафта» зробили низку замін, даючи можливість зіграти усім футболістам, які знаходяться на учбово-тренувальному зборі. Та це не знизило атакуючого потенціалу команди і Дмитро Вітер встановив остаточний рахунок матчу – 3:0.

Наступний спаринг «Нафтовик-Укрнафта» проведе 12 лютого з молодіжним складом «Кривбасу», а 16 або 17 числа (під кінець цього етапу підготовки) їх суперником будуть молоді футболісти донецького «Металурга».

Повідомляє: прес-служба ФК "Нафтовик-Укрнафта"