Контрольний матч. "Волинь" - "Нафтовик-Укрнафта" Охтирка 3:0

11:08, 22 січня 2010

У черговому спарингу нинішнього міжсезоння "Волинь" у середу зустрілася з охтирським "Нафтовиком-Укрнафтою".

Протягом усього поєдинку була досить відчутною перевага волинян, яким уже на 12-й хвилині вдалося відкрити рахунок. Гошкодеря пройшов флангом і відпасував врозріз між двома оборонцями на Павлова, а Євген, прокинувши м'яч повз оборонця, влучно пробив з восьми метрів - гол! На 26-й хвилині лучани подвоїли свою перевагу - після подачі штрафного Лопес вистрибнув вище всіх і головою вколотив шкіряного у дальній кут. Після перерви "Волинь" додала до свого активу ще один гол. Комбінація за участю Пічкура та Ковалюка завершилася навісом в карний майданчик, оборонці вибили було м'яч, але той потрапив прямо на Карковського. Богдан прийняв шкіряного на груди, скинув під ліву ногу і хльостким ударом встановив остаточний рахунок у грі - 3:0. Незважаючи на те, що у волинян було ще кілька непоганих нагод для взяття воріт, забити більше їм не вдалося.