Новини ліги

Огляд турів другої ліги

11:12, 19 жовтня 2009
Синхронні втрати очок лідерів групи «А», більше трьох м’ячів в середньому за гру у групі «Б», хет-трик Візьонка, чотири дублі і жодного вилучення в турі. До вашої уваги огляд турів другої ліги. Група «А» Буковина – Львів-2 1:0 (0:0) Лідер групи натужно виграв в аутсайдера. Єдиний гол у матчі забив найкращий бомбардир команди і ліги Влад Коробкін, головою замкнувши подачу партнерів. Надійно відіграв і кіпер чернівчан Мельничук. Буковина продовжує утримувати першість. Гол: Коробкін 73. Рось – Бастіон 0:0 У разі перемоги Бастіон міг зрівнятися з Буковиною за кількістю очок, але ледве уніс одне очко з Білої Церкви. Господарі могли і виграти, але не реалізували пенальті. Всього лише нічия. Миколаїв – Динамо 2:1 (2:0) Та ж сама історія трапилася з хмельницьким Динамо. Перемога – і рівність з Буковиною за кількістю залікових балів. Та господарі двічі забили в кінці першого тайму, а пропустили лише раз на початку другого. «Баранка» у гостей. Голи: Гончаренко 35, Бессалов 39 (з пенальті) – Ткачук 50. Моршин – Нива 0:3 (0:0) А от вінницька Нива виграла, завдяки чому розділила з Миколаєвом 2-3 місця. Всі голи гості забили під занавіс поєдинку за три (!) хвилини. Голи: Найко 77, Герасимець 79, Бовтрук 80. Карпати-2 – Верес 1:3 (1:0) Верес продовжує наближатися до групи лідерів. У зустрічі з другою командою львівських Карпат рівняни теж забили тричі. Щоправда, перед цим пропустили – ще в першому таймі. Але третій гол у доданий арбітром час поховав усі надії львів’ян. Голи: Кокотайло 19 – Дячук 56, 62, Любар 90+2 Бомбардири: Коробкін (Буковина) – 9 (1), Колесников (Динамо) – 8 (1), Сантрапинських (Бастіон) – 5, Козьбан (Нива) – 5, Бовтрук (Нива) – 5. Наступні матчі, 24 жовтня: Динамо – Бастіон Єдність – Миколаїв Львів-2 – Карпати-2 Нива – Буковина Моршин – Рось Група «Б» Гірник – Титан 1:5 (0:5) Лідер групи продовжує громити своїх суперників. Цього разу жертвами Армянська став криворізький Гірник, воротареві якого довелося витягати п’ять м’ячів уже в першому таймі. Один із них – з пенальті, а ще один – від власного гравця. Візьонок у цьому матчі зробив хет-трик. Голи: Мариненко 38 (автогол), Гвоздевич 70 – Візьонок 30 (з пенальті), 41, 45+1, Антоненко 31. Сталь – Кремінь 2:2 (0:0) Дві придніпровські команди розіграли результативну нічию, причому, забили свої голи виключно в другому таймі. Кремінь, на диво, продовжує лишатися нагорі турнірної таблиці, а Сталь потроху підтягується до неї. Матч також відзначився вісьмома попередженнями. Голи: Гутуров 67, Кривий 80 (з пенальті) – Степанчук 64, Климов 85. Шахтар – Гірник-Спорт 2:1 (0:1) Справжнім розчаруванням обернувся для гостей принциповий матч проти свердловців. Спочатку комсомольчани рахунок відкрили, та на початку другого тайму їхній гравець зрізав м’яч у свої ворота. А за кілька хвилин до фінального свистка господарі поховали надії Гірника хоча б на нічию. Голи: Минка 86 – Русанцев 37, Слива (автогол). Шахтар-3 – Полтава 1:2 (1:2) Чергову перемогу здобули полтавці. Хоча і пропустили першими – відзначився центральний захисник донеччан Ордець. Та ще на початку першого тайму Бербат дальнім ударом встановив рівновагу, а потім центральний захисник Новицький вивів свою команду вперед. Форварди цього дня промовчали. Голи: Ордець 10 – Бербат 12, Новицький 16. Металург-2 – Олімпік 1:2 (1:0) Невеличка інтрига зберігалася в матчі після першого тайму. Команда, котра не забивала чотири матчі поспіль, зусиллями Віктора Тимофеєва, вийшла вперед. Та в другому таймі дубль Шавріна приніс гостям виїзну перемогу. Голи: Тимофєєв 34 – Шаврін 48, 82. Дніпро-75 – Суми 2:1 (1:0) У поєдинку середнячків турніру (а в попередньому сезоні – аутсайдерів) перемога була за господарями. Дніпряни забили з пенальті, потім з гри (дубль Крутенка) і пропустили в кінці поєдинку. Голи: Крутенко 23 (з пенальті), 48 – Литвиненко 79. Іллічівець-2 – Олком 3:0 (3:0) І як вони могли забити шість м’ячів Титану?! Пропустити ще в першому таймі тричі від команди, котра не могла забити в чотирьох останніх матчах – це треба вміти. Голи: Гіоргобіані 7, 41, Швець 33. Знято 3 очки з "Дніпро-75" Дніпропетровськ, згідно з рішенням ДК ПФЛ від 27.08.2009 р. Бомбардири: Клімов (Кремінь) – 10 (1), Панін (Титан) – 10 (7), Візьонок (Титан) – 7 (2), Шарко (Гірник-Спорт) – 6 (1). Наступні матчі, 24 жовтня: Іллічівець-2 – Сталь Металург-2 – Олком Гірник – Олімпік Шахтар – Титан Шахтар-3 – Гірник-Спорт Дніпро-75 – Полтава Кремінь – Суми за матеріалом turnir.com.ua