Новини ліги

Огляд 15-го туру в першій лізі

10:27, 19 жовтня 2009
Кримське і кіровоградське дербі, відчутні розгроми аутсайдерів і жодного матчу на нуль. Огляд найцікавіших подій 15-го туру в першій лізі. Волинь – Динамо-2 1:1 (0:0) Недарма більше п’яти з половиною тисяч глядачів прийшли подивитися на цю гру, незважаючи навіть на холод. Але, думається, наступного матчу їх стане менше, бо Волинь знову не виграла за цілком переможною грою. Досить сказати, що гості, завдавши першого удару по воротам лучан на 76 хвилині, на 83 вже зуміли забити. І лише дивом волиняни зрівняли та вирвали єдине домашнє очко. Голи: Павлов 90 – Довгий 83. Олександрія – Зірка 1:1 (0:0) У кіровоградському дербі сильніших не виявилося. Обидві команди продемонстрували маловидовищний футбол, але все ж обмінялися влучними ударами. Обидві продовжують грузнути в середині турнірної таблиці. Голи: Запорожан 72 (з пенальті) – Морозов 56. Кримтеплиця – Севастополь 1:2 (0:2) Цілих три пенальті побачили глядачі у цьому кримському дербі. Гості свою спробу реалізували, плюс забили з гри, а от господарі одного разу з точки не забили. За кримчан також відзначився Олег Єрмак, екс-півзахисник «Зорі». Голи: Єрмак 75 (з пенальті) – Плешаков 18, Шевчук 37 (з пенальті). На 71 хвилині Кучеренко (К) не реалізував пенальті. Сталь – Нива 1:0 (0:0) Одразу після повернення до Алчевська Волобуєва, команда, яку він, за офіційним формулюванням, консультує, виграла. Щоправда, і суперник був не зі складних – новачок ліги тернопільська Нива. Але забити єдиний гол алчевцям вдалося тільки за шість хвилин до закінчення основного часу. Гол: Акименко 84. Харків – Десна 0:4 (0:1) Харків стрімко котиться до підвалів українського футболу, якщо не до остаточного зникнення. Команда, котра за 14 ігор набрала одне-єдине очко, не змогла зачепитися бодай за пристойний результат із чернігівською «Десною», котра в цьому чемпіонаті вважається міцним горішком. І якщо перший тайм господарі так-сяк протрималися, то в другому остаточно «посипалися». Відзначимо гол Кандаурова-молодшого. Голи: Поспєлов 15, Кандауров 64, Ільяшов 82, Мостовий 87. Вилучення: Яворський 43 (Х), друге попередження. Нафтовик – Арсенал 2:1 (1:0) Третю перемогу в останніх чотирьох матчах здобуває охтирський Нафтовик. До повного одужання ще далеко, але хід команда набрала. Цього разу жертвою команди Шевченка стали нестабільні білоцерківці, котрі вже встигли обіграти Волинь і Олександрію, але і програти Прикарпаттю. Голи: Грачов 22, Іваненко 46 – Крамар 70. Фенікс-Іллічівець – Енергетик 3:0 (2:0) І бурштинці щось здають – це вже третя поразка поспіль і другий розгром в останніх трьох поєдинках. І добре, коли Волинь громить, а то – Фенікс, котрий і сам зірок з неба не хапає. Тим більше шани господарям, котрі вирішили долю поєдинку в першому таймі. Голи: Даценко 33, Федосенко 37, Блудов 64. Дністер – Прикарпаття 5:2 (2:2) Овідіопольська команда познущалася над одним із аутсайдерів. Прикро, але Прикарпаття впевнено котиться до вильоту, складаючи компанію Харкову. Чотири поразки поспіль – це привід для тривоги, тим більше, що команда вийшла на перше місце за кількістю пропущених м’ячів. Не рахуючи, звісно, Харкова, який у цьому показнику поза конкуренцією. До речі, свій черговий гол забив Валік Полтавець. Голи: Мочуляк 28, 76, Каблаш 44, Хромих 50, Полтавець 85 – Стоцький 3, Худобяк 34. Геліос - Львів 3:3 (1:1) 1150 глядачів. Голи: Фоменко 22, Леонідов 61 (авт.), Полтавець 83 – Мандзюк 15, Б.Баранець 78, 85 Попередження: Борзенко 68, Соломаха 90+1 – Романюк 33, Худзік 69, Мандзюк 90, Б. Баранець 90+3. Вилучення: Соломаха 90+3, друге попередження. Згідно з рішенням КДК ФФУ від 17 вересня 2009 року в матчі "Волинь" - "Кримтеплиця" команді "Кримтеплиця" зараховано поразку 0:3, а команді "Волинь" - перемогу 3:0. Бомбардири: Плешаков (Севастополь) – 8, Полтавець (Дністер) – 7 (4), Шевчук (Севастополь) – 7 (1), Мандзюк (Львів) – 6 (1), Корольков (Фенікс-Іллічівець) – 6 (5). Наступні матчі: 23 жовтня: Енергетик – Харків Прикарпаття – Волинь 24 жовтня: Арсенал – Фенікс-Іллічівець Олександрія – Дністер 25 жовтня: Севастополь – Геліос Нива – Кримтеплиця Динамо-2 – Нафтовик-Укрнафта Зірка – Львів 26 жовтня: Десна – Сталь за матеріалом turnir.com.ua