Новини ліги

Контрольний матч: «Волинь» - «Нива» Вінниця 4:1

12:08, 16 липня 2009
«Волинь» - «Нива» Вінниця 4:1 (1:0) 15 липня 2009 р. Луцьк. (18-00). Стадіон «Авангард». 28°С. 1200 глядачів Судді: А.Байсарович, Р.Матвіюк, М.Юхименко (усі - Луцьк) «Волинь»: 42.Ндоє (19.Лисенко, 87), 24.Мостовий, 20.Луценко (5.Лопес, 46), 2.Шевелюхін (4.Карковський, 59), 7.Лісовий (14.Павлов, 71), 23.Марковець (6.Радченко, 46), 10.Шарпар (36.Снітко, 46), 11.Пічкур (32.Рибальченко, 46), 21.Кінаш (28.Карасюк, 77; 3.Дністрян, 87), 25.Шаврін (17.Кругляк, 46; 8.Дручик, 82), 15.Кабанов (9.Пищур, 46; 18.Приндета, 87) «Нива»: 1.Скибенко (12.Гребенюк, 46; Степанюк, 72), 3.Сахно (9.Сергійчук, 56), 10.Носко, 5.Гергелюк, 2.Драган (7.Заводян, 21), 9.Пилявський, 17.Варченко (11.Адаменко, 53), 13.Герасимець, 11.Бовтрук, 15.Кушко, 18.Козьбан. Також у другому таймі на заміни виходили: Веретинський, Лук'янець, Пивовар, Бридня Голи: Кабанов (20), Пищур (54), Лопес (57), Бридня (83), Мостовий (86) Попередження: Сергійчук (86) Останній спаринг перед стартом чемпіонату ознаменувався для «Волині» появою чергової когорти потенційних новачків, серед яких особливо виділялися форвард Тарас Кабанов, який заради «Волині» покинув ужгородське «Закарпаття», та захисник Олександр Радченко, котрий, щоправда, вийшов на поле лише у другому таймі. Сам поєдинок розпочався з атак лучан, які відразу ж захопили ініціативу і розпочали накочувати свої атаки на ворота гостей. Однак, певна незіграність гравців давалася взнаки і до особливої небезпеки у дебюті поєдинку справа не дійшла. Натомість, експериментальна побудова захисної ланки, де зненацька на правому краї з’явився Максим Лісовий, дала змогу вінничанам спробувати удачі на контр випадах. Так, на 9-й хвилині гості перехопили шкіряного і вивалилися на ворота «Волині» три в один, але затягнули з розігровкою і змарнували гарний момент. Згодом ще одне перехоплення знову завершилося довгими роздумами нападника «Ниви» і захисники волинян відібрали м’яч назад. А от перший насправді гострий момент біля володінь Скибенка ледве не призвів до голу. На 15-й хвилині Пічкур, який просто феноменально відіграв матч на лівому фланзі атаки, навісив у карний і після удару когось з лучан кіпер просто чудом перевів шкіряного на кутовий. А після подачі останнього Лісовий з п’яти метрів пробив головою, але влучив у поперечину. За три хвилини Кінаш гарно протягнув м’яч по центру й віддав пас наліво в карний на Кабанова, проте удар з лету у Тараса не вийшов і м’яч пролетів повз стійку воріт. Та за кілька миттєвостей луцький форвард таки зумів досягти мети. Пічкур зліва накрутив двох опонентів і прострілив у карний, де Тарас зумів точно замкнути подачу – гол! Після цього гості, які не надто пасували перед більш досвідченими опонентами, додали у швидкості й зуміли створити деяку напругу біля володінь Ндоє. Особливо небезпечним був момент на 23-й хвилині, коли Бовтрук справа з гострого кута метрів з семи пробив у «шістку» під самісіньку стійку, але кіпер лучан без проблем впіймав цього м’яча. Відверто кажучи, для багатьох з його колег така ситуація виявилась би якщо не невирішуваною, то, принаймні, досить складною. У відповідь волиняни відповіли двома шикарними пострілами з-за меж штрафного по центру у виконанні Шавріна та Пічкура, але обидва рази м’яч у ціль не влучив. Вінничани ж не здавали і намагалися активно загравати фланги. На 32-й хвилині їм вдалася ще одно вдала атака і Герасимець зліва майже від лицьової зумів пробити по воротах – м’яч влучив у сітку, але із зовнішнього її боку. Проте останні п’ятнадцять хвилин першої половини гри пройшли знову під диктовку лучан. На 34-й хвилині Шаврін стрімко увірвався в карний і хльостко пробив під поперечину, але вінничан врятував сейв Скибенка. За мить підступний штрафний метрів з 40-а виконував Кінаш – м’яч підстрибнув перед самим воротарем і той заледве зумів дістати його і перевести на кутовий. Він же ж на 45-й хвилині дуже щільно приклався до шкіряного по центру, але після гарного пострілу м’яч просвистів біля самісінької «дев’ятки», а відразу після цього шкіряний пройшов у лічених сантиметрах над поперечиною після удару Шарпара. Закінчився ж тайм виходом форварда волинян на побачення з кіпером «Ниви». Скибенко у цій ситуації відверто завалив суперника, але суддя на порушення не зреагував і цим вибачив гостей. Після відпочинку наставники обох команд розпочали проводити численні заміни і ігровий малюнок обох колективів дещо «змазався». Проте першу небезпеку вдалося створити гостям. На 50-й хвилині Пивовар у падінні дістав м’яч після подачі з глибини і переправляв його у ворота, проте оскільки більшу їх площину закривав Ндоє, то шкіряний і став його здобиччю. А за дві хвилини Кругляка завалили на куті карного недозволеним прийомом. Однак і на цей раз суддя одинадцятиметровий не призначив, а, натомість, відсунув м’яч на лінію карного й наказав бити штрафний. Після гарного обвідного удару Кінаша Рамон Лопес підставив ногу під м’яч, намагаючись дезорієнтувати воротаря, однак пробив поруч із штангою. Та ще за дві хвилини лучани таки забили. Після подачі штрафного зліва кращий бомбардир першої ліги минулого сезону Олександр Пищур вистрибнув вище всіх і пробив головою – м’яч, вдарившись у поперечину, влетів у ворота – 2:0. Минуло лише три хвилини і вінничани змушені були виймати з сітки й третій м’яч. У простій ситуації самотній Лопес зумів перестрибнути воротаря гостей і головою практично зняв шкіряного з рук кіпера, після чого добив його у порожні ворота. Вінничани знову додали темпу і зуміли внести перелом у гру. Так, на 60-й хвилині Мостовий, перериваючи небезпечний простріл гостей, ледве не зрізав м’яч у власні ворота. А після п’ятнадцятихвилинки взаємно небезпечних, але безрезультатних випадів гості протягом якихось півхвилини зуміли двічі розрізати захист волинян, виводячи на ударну позицію свого нападника, але в обох випадках переграти Ндоє тому не судилося – Ісса витягнув і удар в дальній кут і постріл по центру. Зрештою, на 83-й хвилині «Нива» таки забила м’яч престижу. Радченко вирішив обіграти суперника неподалік карного, втратив м’яч і Бридня з меж штрафного потужно пробив під поперечину – гол. Проте така різниця у рахунку довго не протрималася. На 85-й хвилині лучани могли претендувати на ще один одинадцятиметровий, щоправда, на цей раз він був не стовідсотковий і знову ж обійшовся без свистка арбітра. А за хвилину Мостовий з лівого краю лівою ногою чудово пробив штрафний удар в обвід стінки – 4:1. На цьому гра й завершилася. Щодо «Волині», то зазначимо, що команді ще не вистачає належної зіграності, але наявний потенціал цілком дозволяє розраховувати на успіхи у офіційних поєдинках. А стосовно гостей відзначимо, що вінничани виглядали досить таки цікаво, намагалися грати комбінаційно і наполегливо, час від часу застосовуючи пресинг. Однак, у їх діях відчувався брак взаєморозуміння між ланками оборони та півзахисту, що створювало неабиякі проблеми у першому таймі, коли гра чотири в лінію у захисті абсолютно не підтримувалася півзахисниками. З іншого боку, гра «Ниви» викликала у луцьких уболівальників симпатію, адже на відміну від багатьох першолігових клубів гості не відсиджувалися в обороні і попри різницю у класі намагалися діяти в активній атакуючій манері. www.fc.volyn.net