Новини ліги

Контрольний матч: ПФК «Олександрія» - «Зірка» - 0:0

08:58, 14 липня 2009
ПФК «Олександрія» - «Зірка» (Кіровоград) - 0:0(0:0) 12.07.09р. 18-00 КСК «Олімп» - 750 глядачів , +24 Судді – В.Дяденко (Кіровоград), В.Федан (Олександрія), Н.Алексахіна (Кіровоград) ПФК «Олександрія» : Паньків, Суспіцин(Колесник,85),Чередніченко-к/к, Котелюх, Бугайчук, Богданов, Маринчук(Д.Пономар,67), Кременчуцький, Смалько(Боровський,82), Кругляк(Старицький,46,Момот,64),Целих. Гол. Тренер - Ю.Коваль. «Зірка»: Карабін,Ломко(Вечтомов,46),Новицький(Шибко,46, Гриньов,81, Маклаков, Кордюк, Костюк(Колінчук,46), Данченко(Яковенко,46), Поліщук(Іщенко,57,Дяченко,77,Черномаз), Морозов(Басов,46), Бундаш(Кандауров,46) Гол. Тренер - І.Жабченко Як повідомляє офіційний сайт ПФК «Олександрія», матч старих суперників розпочався без розвідки. В перші хвилини зустрічі активними були гості , які при підтримці своїх 70-ти фанів створили кілька моментів біля воріт олександрійців. На 5-й хвилині після прострілу з лівого флангу ніхто з кіровоградців не зміг дотягнутися до м'яча . За кілька хвилин Р.Поліщук зльоту пробив вище воріт. Згодом гра вирівнялась і вже гострі моменти стали виникати у воріт «Зірки». В ці хвилини самим активним у складі нашої команди був А.Смалько. На 17-й хвилині після його проходу по правому флангу і передачі в центр штрафного майданчика А.Богданов пробив головою , але впевнено зіграв воротар «Зірки» І.Карабін. За кілька хвилин Маринчук ледве “не обікрав” захісника кіровоградців, але той в останній момент вибив м'яч у нього з під ніг. Футболісти ПФК «Олександрія» в першому таймі мали ще кілька моментів аби відкрити рахунок , але удари Целиха і Кругляка були не влучними. Відмінний шанс відзначитись вже на 1-й хвилині 2-го тайму мав А.Смалько, але з вигідної позиції пробив вище воріт. Після цього ініціативою заволоділи гості. Гарний момент втратив А.Кандауров , який не встиг до м'яча після передачі справа . На 53-й хвилині Д.Суспіцин порушив правила у власному штрафному майданчику і арбітр зустрічі В.Дяденко (Кіровоград) призначив пенальті. До м'яча підійшов кращий бомбардир кіровоградців С.Яковенко, але його удар в нижній кут воріт блискуче парирував Ю.Паньків. В подальшому зустріч проходила в рівній боротьбі. Гарні моменти для взяття воріт мали як наші футболісти , так і кіровоградці. Впевнено в ці хвилини діяли воротарі Ю.Паньків та І.Карабін. Підсумок цієї зустрічі - бойова нічия.