Новини ліги

"Енергетик" зіграв перший контрольний поєдинок

13:33, 6 липня 2009
4-го липня, бурштинський «Енергетик» провів свій перший контрольний поєдинок після відпустки. Його суперником стала луцька «Волинь». «ВОЛИНЬ»: Ндоє, Дручик, Луценко, Шевелюхін, Ковалюк, Шарпар, Акімов (Жук, 58, Ковальчук, 65), Кінаш, Лопес (Карасюк, 60, Марковець, 64, Гущин, 88), Пищур, Павлов. «ЕНЕРГЕТИК» (стартовий склад): Карпов, Данищук, Лук’янов, Лазорик, Яневич, Чапко, Долотко, Беркита, Головко, Чернов, Павлик. Гол: Кінаш, 8 хв. Матчі за участю цих команд завжди виділялись чимось особливим, не стала винятком і ця гра... Зустріч видалася дуже цікавою, якщо не враховувати той факт, що, на відміну від команди Віталія Кварцяного, бурштинці проводили свою першу гру після тривалої перерви. Ця гра стала першим випробуванням для Миколи Семеновича ПРИСТАЯ після повернення на пост головного тренера. Тільки-но пролунав свисток арбітра, котрий сповістив про початок матчу, «енергетики» спробували заволодіти ініціативою та стартовий натиск «волиняк» змусив їх перебудовувати всю свою гру. Вони почали діяти з глибини оборони з розрахунком на стрімку контратаку. Гра розпочалася з потужного натиску «Волині» і вже на третій хвилині кращий бомбардир першої ліги Пищур мав нагоду відкрити рахунок у матчі. Олександр втік від оборонців «Енергетика» і вийшов на ударну позицію, однак м’яч пролетів поряд зі стійкою. А приблизно через п’ять хвилин зусилля волинян призвели до взяття воріт. Максим ЛУК’ЯНОВ грубо зіграв проти бразильського легіонера «Волині» Рамона Лопеса в чотирьох метрах від карного майданчика майже по центру воріт. Арбітр призначив штрафний удар. Його грамотно виконав Ярослав Кінаш, який ударом в «дев’ятку» заставив КАРПОВА вийняти м’яч з сітки воріт. 1-0. Ще принаймні чотири рази волиняни мали найреальніші шанси для взяття воріт та вдруге Сергій їм цього зробити не дозволив. За весь перший тайм бурштинці одного разу мали шанс забити м’яч у відповідь. На 41-й хвилині матчу, гостра контратака завершилася прострілом вздовж воріт, однак Василь ПАВЛИК не влучив по м’ячу. У другому таймі перебіг подій на полі не змінився, хоча було значно більше боротьби у центрі поля, ніж в першому таймі. Футболісти «Енергетика» за весь другий тайм мали декілька моментів для того, щоб зрівняти рахунок у матчі та нічого суттєвого біля воріт луччан так і не створили. Найнебезпечніший, з всіх моментів виник на 64 хвилині, та як завжди підвела неточність. У волинян їх було значно білше. Павлов, Пищур, Лопес і двічі Марковець могли засмутити воротаря, проте грамотні дії Сергія КАРПОВА не дозволили їм забити ще бодай один м’яч. В підсумку мінімальна перемога луцької команди. Підготовка до Першості триває. На черзі матч проти білоцерківського «Арсеналу»... ФК "Енергетик"