Новини ліги

ФК "Кремінь": Все за планом

13:11, 6 липня 2009
Свій черговий товариський поєдинок «Кремінь» провів, як і передбачалося, в Дніпродзержинську. 2 липня. Дніпродзержинськ. Сталь - Кремінь - 2:2. «Кремінь»: Чумак (Олійник 46), Волошин (Львов 74), Черномор, Проненко (Лисенко 84), Обревко, Степанчук (Тининик 59), Курелєх (Глибокий 79), Апришко, Собко (Кухта 81 ), Тимченко (Дячко 62), Кірієнко (Немченко 67). Невдала спроба «Сталі» повернутися в першу лігу спонукала керівництво клубу шукати підсилення. Схоже, тими, хто повинен зміцнити атакуючу міць команди, стануть колишні форварди «Кременя» Олег Коваленко і Руслан Борш. Крім цих двох знайомих, можна згадати ще Винника, який у цьому матчі не грав, а Озюма, Северчука, які в свій час були на перегляді в «Кремені». Господарі задіяли більшу кількість новачків, тому гості протягом всієї гри виглядали краще. Щоправда, господарі все-таки забили першими. Але вже на 40-й хвилині Євген Апришко хлестким ударом здалеку зрівняв рахунок. На початку другого тайму Ігор Кірієнко другий матч поспіль демонструє своє вміння виконувати штрафні удари. Надпотужний постріл метрів з 35-ти не залишив жодного шансу голкіперу «Сталі». У нашій команді засвітився черговий потенційний новачок. Сергій Дячко за амплуа форвард, останні два сезони виступав за дубль дніпропетровського «Дніпра». В понеділок «Кремінь» зіграє з дублем полтавської «Ворскли». Кременчуцький Телеграф