Новини ліги

«Волинь» перемогла володаря Кубку України

09:16, 25 червня 2009
Після прикрої поразки у стартовому спарингу, тренери «Волині» провели у складі певну ротацію. Так, залишили розташування команди бразильський та сербський оборонці і боснійський форвард, які перебували на перегляді. Також менше змін трапилося й у «рамці» лучан. На цей раз усі 90 хвилин ворота захищав Віталій Неділько, а Дмитро Семченко, Сергій Лисенко та молодий кіпер одного з клубів ДЮФЛ, які грали у матчі з сімферопольцями, залишилися у запасі. Крім того, в основному складі на звітний матч на поле вийшли Богдан Карковський, Ярослав Кінаш, Олександр Пищур, Рамон Лопес, Євген Павлов, а також п’ятеро потенційних новачків. У першому таймі на точилася загалом рівна боротьба з достатньою кількістю гострих моментів біля воріт обох суперників. Так, Віталій Неділько тричі виручив волинян після небезпечних ударів у виконанні ворсклян. Не залишилась у боргу й «Волинь». На 12-й хвилині потужно пробивав із штрафного Пищур – Долганський з труднощами але перевів м’яч на кутовий. Згодом після подачі кутового у виконанні Кінаша, Євген Павлов головою пробив над поперечиною воріт полтавців. Після перерви «Волинь» заграла швидше і зуміла перехопити ініціативу у грі. Хоча, як традиційно трапляється у таких моментах, першими відзначилися суперники. На 50-й хвилині прохід полтавчан правим флангом завершився прострілом в карний, який вдало замкнув хтось з опонентів. Відігралися лучани на 67-й хвилині, коли після подачі кутового Кінашом один з новачків команди випередив оборонців і ударом головою відправив м’яч у сітку. А за три хвилини Кінаш цікаво закрутив м’яч із штрафного у ворота, кіпер «Ворскли», який замінив Долганського, відбив шкіряного та прямо на ще одного з новачків «Волині». Однак удар по воротах у виконанні останнього мети не досяг, адже оборонець суперників, котрий стояв на лінії воріт, вибив м’яч рукою – пенальті. Чітким ударом з «крапки» автор першого голу у складі лучан забив другий гол, оформивши «дубль». Варто зауважити, що у «Волині» було достатньо моментів аби збільшити свою перевагу. Кілька разів особливо небезпечними пострілами відзначився Кінаш. А п’ятнадцятирічний Марковець, який вийшов на заміну, отримавши пас від того ж Кінаша, вийшов сам на сам з воротарем полтавчан, але пробив і повз кіпера, і повз ворота. У підсумку – перемога «Волині» 2:1! Офіційний сайт ФК «Волинь»