Новини ліги

Збірна другої ліги групи «Б» вийшла до фіналу «Кубку ПФЛ»

22:04, 19 червня 2009
Другий півфінальний поєдинок «Кубку ПФЛ» розвивався за аналогічним сценарієм із першим матчем. Уже в дебюті зустрічі збірної другої ліги групи «Б» та юнацької збірної України (1992 р.н.) друголігівці повели в рахунку. Відзначився Сергій Кравченко. Підопічні Олександра Головка відігралися в другому таймі. До речі, на цей час команди вже грали в неповних складах – у першому таймі арбітр зустрічі вилучив по одному гравцю суперників. Основний час зустрічі так і закінчився – 1:1. Переможець визначився в серії післяматчевих пенальті. У «лотореї» влучнішими виявилися підопічні Ігоря Жабченка, котрі перемогли юнацьку збірну України з рахунком 7:6. Отже, 20 червня у фінальному матчі зустрінуться збірні першої ліги та другої ліги групи «Б». До речі, саме команда Жабченка здобула перемогу в прем’єрному розіграші «Кубку ПФЛ». У матчі за третє місце збірна другої ліги групи «А» поміряється силами із юнацькою збірною України. У проміжку між цими зустрічами відбудеться товариський матч між ветеранами київського «Динамо» та збірною президентів клубів ПФЛ.