Новини ліги

Збірна першої ліги – фіналіст «Кубку України»

17:38, 19 червня 2009
19 червня о 15 годині на сумському стадіоні «Ювілейний» матчем збірних першої ліги та другої ліги групи «А» стартував другий за ліком турнір «Кубок ПФЛ». Жвавіше поєдинок розпочали друголігівці. Підопічні Ігоря Хімича вже на дев’ятій хвилині зустрічі повели в рахунку. Білоцерківець Ніколаєв опинився віч-на-віч із воротарем суперника й без особливих зусиль завдав прицільного удару. Старші за рангом футболісти достоту швидко вирівняли гру. А з нею й рахунок. На 17-й хвилині після стрімкої атаки правим краєм зусилля партнерів завершив олександрієць Пономар. Перша половина зустрічі завершилась на зустрічних курсах. У другому таймі помітною ініціативою володіли вже першолігові футболісти. Команда Михайла Дунця створила достатньо небезпечних моментів поблизу воріт опонентів, одначе завдати прицільного удару їм не судилося. Переможець першого півфінального матчу закономірно визначився в серії післяматчевих пенальті. У цьому «атракціоні» удача виявилася на стороні збірної першої ліги. Два перших удари з «позначки» у виконанні збірників другої ліги прийшлися в каркас воріт. Це загалом і визначило підсумок протистояння. Підопічні Михайла Дунця лише одного разу змарнували свою нагоду, зате в інших випадках виявилися на висоті. 4:2 по пенальті – і 20 червня збірна першої ліги, яка, до речі, у прем’єрному розиграші «Кубку ПФЛ» посіла останню сходинку, зіграє у матчі за головний приз турніру.