Зимовий кубок ПФЛ: 5 тур. Нива Бузова здобуває чергову перемогу (відео)

16:00, 4 березня 2023

Кремінь програв черговий домашній матч

Другий ігровий день п’ятого туру Зимового кубку ПФЛ несподіванки не приніс. Кремінь приймав удома Ниву з Бузової і поступився 0:3. На 40 хвилині Сомов прорвався правим флангом до лінії воріт, прострілив у центр штрафної і Тименко з другої спроби пробив кіпера Кременя. На початку другого тайму Сомов заробив штрафний неподалік від штрафної площі Кременя і Тименко прямим ударом зробив рахунок 2:0. А за десять хвилин до фінального свистка Миколаюк навісив на п’ятачок і Тименко ударом головою зробив дубль у матчі 3:0.

Нива з Бузової повертається на другу сходинку таблиці, а от Кремінь, який і цього дня виступаааав молодіжним складом, очок поки не набирав. Завтра Лівий Берег у Вінниці зіграє з Нивою. Початок матчу о 14:00. Ця гра закриє програму п’ятого туру Зимового кубку ПФЛ.