Зимовий кубок ПФЛ: п’ятий тур приніс перші очки Окко

09:00, 4 березня 2023

Перший матч п’ятого туру Кубка ПФЛ почався несподіваним результатом

П’ятий тур Відкритого зимового кубку ПФЛ стартував у п’ятницю і одразу приніс неочікуваний результат. Аутсайдер змагань харківський Окко на стадіоні НТБ Колос сподівався здобути перші свої очки у матчі з Дружбою з Мирівки, яка виграла два з чотирьох своїх матчів.

І вже на 16 хвилині після навісу Проданова з правого флангу півзахисник Окко Єсаулов опинився один на куту воротарської площі і чітко пробив у ближній кут. 1:0. Господарі мали ще кілька нагод відзначитися після контратак, та й Дружба була налаштована щонайменше відігратися, лише Шевчук мав три своїх моменти – один його гол навіть був не зарахований через порушення.

У другому таймі команди демонстрували весняний відкритий футбол, де було багато помилок і можливостей для взяття воріт. Однак, у підсумку харків’яни у насиченому на події матчі здобули першу перемогу і порадували своїх прихильників.

Уже сьогодні, в суботу, ще один аутсайдер турніру Кремінь прийме Ниву з Бузової. Матч почнеться о 13:00.