200 поразка Полісся, 25 гол Агапова – головне про 20 тур Першої ліги

14:30, 30 листопада 2021

20 тур Першої ліги мовою чисел та фактів

Серіали

• Переможна серія Металіста у Першій лізі триває шість ігор.
  • Оболонь зуміла «розмочити» ворота Металіста, які з 18 жовтня зберігалися у чемпіонаті «сухими» 606 (!) хвилин.
  • Безпрограшна серія Кривбаса у Першій лізі триває 10 ігор: 6 перемог та 4 нічиї.
  • Криворіжці завершили серію без пропусків голів у чемпіонаті, яка тривала 276 хвилин.
  • Закінчилася програшна гостьова клубна рекордна серія Альянсу, яка тривала 3 гри.
  • Альянс перервав і пропускний у Першій ліз рекордний для клубу серіал, який з 11 жовтня тривав 7 ігор – 15 м’ячів.
  • Безнічийний серіал Оболоні триває Першій лізі 10 ігор: 5 перемог та 5 поразок.
  • Агробізнес не знає гіркоти поразки у Першій лізі 5-й матч поспіль: 2 перемоги та 3 нічиї.
  • Програшний клубний рекордний серіал Олімпіку у Першій лізі триває 5 ігор.
  • Олімпійці обходяться без нічиїх у чемпіонаті 13 ігор поспіль: 5 перемог та 8 поразок.
  • Безпрограшна серія Гірника-Спорту на полях суперників триває у чемпіонаті 6 ігор: 5 перемог та нічия.

• Безгольова серія Олімпіку триває в чемпіонаті 275 хвилин.
  • Завершився безгольовий серіал Кременя, що продовжувався 325 хвилин, Гірника-Спорту - 260 хвилин.
  • Перервалася домашня серія Волині без пропусків голів у чемпіонаті, яка тривала 318 хвилин.
  • Прикарпаття обходиться без нічиїх у Першій лізі 7 ігор підряд: 4 перемоги та 3 поразки.
  • Прикарпатці перервали свій безгольовий серіал у чемпіонаті довжиною 263 хвилини.
  • Переможний серіал Нива у Першій лізі триває 3 гри, що стало повторенням клубного рекорду.
  • Нива на своєму полі не грає внічию у Першій лізі 6 матчів поспіль: 2 перемоги та 4 поразки.
  • Програшний клубний рекордний серіал Кременя у Першій лізі триває 8 ігор
  • Полісся на своєму полі забиває голи впродовж 9-ти ігор - 15 м’ячів.
  • Безнічийний серіал Поділля триває в чемпіонаті 8 ігор: 4 перемоги та 4 поразки.
  • Закінчилася програшна гостьова серія Поділля у Першій лізі, що тривала 3 гри.
  • Перервалося домашня переможна клубна рекордна серія ВПК-Агро у Першій лізі, яка тривала 2 гри.
  • ВПК-Агро завершило домашню серію без пропусків голів, що тривала 266 хвилин.
  • Ужгород перервав переможну клубну рекордну серію у Першій лізі, що тривала 3 гри
  •  Закарпатці завершили і безнічийний серіал в чемпіонаті, що тривав 7 матчів: 3 перемоги та 4 поразки.

Вольові перемоги

• 23 у Першій лізі вольова перемога Волині, в тому числі 3-я над Прикарпаттям.
  • 28 у Першій лізі безвольна поразка Прикарпаття.
  • Лише сьома вольова перемога поточного чемпіонату.

Дублі

• 10-й дубль Ниви у Першій лізі.
  • третій дубль у Першій лізі оформлює Сергій Кисленко (Нива),
  • 22-й у Першій лізі дубль суперників Кременя.

Голи

• 100-й гол у Першій лізі пропускає Іван Піцан (Прикарпаття) – після удару Богдана Кобзара, 50-й – Максим Механів (Нива) – Дениса Галати.
  • 25-й гол у Першій лізі забиває Микола Агапов (Альянс), 5-й - Юрій Кравчук (Гірник-Спорт), Андрій Ляшенко (Волинь), Станіслав Шарай (Альянс), 1-й – Руслан Дедух (Нива, у 29-й грі), Даніель Жезус (ВПК-Агро, у 18-й).
  • У 2-му для себе клубі Першої ліги відкриває лік голів Олександр Цибульник (Поділля), який раніше забивав суперникам Динамо-2.

Матчі

• Полісся провело 470-й матч у Першій лізі, у якому зазнало 200-ї поразки.
  • 50-й матч ВПК-Агро у Першій лізі: +16=6-27 м’ячі 46-76, 20-й – Ужгорода: +4=4-12 м’ячі 16-40.
  • 100-й матч у Першій лізі провів Олександр Чепелюк (Волинь), 50-й - Максим Єрмоленко (Краматорськ), 1-й – Даніл Кобцов (Альянс).
  • 50-й матч Валерія Іващенка біля керма Оболоні у Першій лізі: +20=11-19 м’ячі 57-51, 20-й - Віталія Костишина – Поділля: +7=5-8 м’ячі 19-18, Олександра Грицая – ВПК-Агро: +5=3-12 м’ячі 16-28.

Вилучення

• сьомепід час одного чемпіонату клубне антирекордне вилучення гравців Краматорська, п'яте – Агробізнесу.
  • друг у Першій лізі червона картка для Сергія Петрова (Агробізнес) і вдруге після виходу на заміну в матчі з Кривбасом, 1-а - Максима Єрмоленка (Краматорськ, у 50-й грі).
  • 19-й раз у Першій лізі вилучає з поля гравців Максим Козиряцький (Запоріжжя), 1-й - Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя, у 17-й грі).

Пенальті

• 90-й у Першій лізі пенальті у ворота Волині – 20-й промах.
  • Перший з початку чемпіонату пенальті у ворота Поділля.
  • Всімнадцяте у Першій лізі виконував пенальті Василь Грицук (Полісся) – 12-й гол, 10-й - Роман Барчук (Прикарпаття) - 2-й промах, 1-й - Андрій Ляшенко (Волинь, у 68-й грі) - гол.
  • 30-й у Першій лізі пенальті у ворота Віталія Неділька (Волинь) – 8-й промах, 19-й – Івана Піцана (Прикарпаття) – 15-й гол, 1-й – Євгенія Кучеренка (Поділля, у 14-й грі) – гол.

Командні «родзинки» туру

• Андрій Різник (Нива) стає автором 350-го голу поточного чемпіонату.
  • Нива здобуває 40-у перемогу у Першій лізі.
  • 10-та у Першій лізі гостьова перемога Альянсу.
  • уперше у Першій лізі Нива перемагає саме з рахунком 4:2 – у 192-й грі.
  • Волинь на своєму полі і далі внічию з Прикарпаттям у Першій лізі не грає - 10-й матч: 8 перемог та 2 поразки.
  • Гірник-Спорт стає автором 50-ї перемоги команд-гостей поточного чемпіонату, а Волинь – 70-ї перемоги команд-господарів.
  • Андрій Ляшенко (Волинь) стає автором 40-го реалізованого пенальті нинішнього чемпіонату (після 53-го удару).

* * *

Нагадаємо, що стежити за всіма подіями змагань можна на Youtube-каналі ПЕРША ЛІГА, на якому Телеканал Футбол 1/2/3 пропонує до вашої уваги прямі трансляції матчів Першої ліги, відеоогляди та ексклюзивні проекти, зокрема, «Перша онлайн».