Завершення переможних рекордних серіалів Металіста та Альянсу, переможний дебют Бабича – головне про 12-й тур Першої ліги

12-й тур Першої ліги мовою чисел та фактів

Серіали

• Закінчилася клубна рекордна гостьова переможна серія Металіста у Першій лізі, яка тривала 5 ігор.
  • Гольовий серіал Металіста у Першій лізі триває 14 ігор – 33 голи.
  • Кривбас завершив два своїх серіали у Першій лізі: безвиграшний з 3-х ігор - 2 нічиї та поразка та безгольовий, який тривав 277 хвилин.
  • Альянс перервав клубну переможну рекордну серію у Першій лізі довжиною у 5 ігор.
  • Оболонь не програє в Чемпіонаті 6 ігор підряд: 4 перемоги та 2 нічиї.
  • Краматорськ на полях суперників програє у Першій лізі впродовж рекордних для клубу 6-ти ігор.
  • Завершилася безгольова гостьова клубна рекордна серія Краматорська у Першій лізі, яка з 24 липня тривала 530 хвилин.
  • Перервалася і поточна загальна безгольова серія краматорців, яка тривала 333 хвилини.
  • Домашня безнічийна серія Олімпіка у Першій лізі триває 10 ігор: 6 перемог та 4 поразки.
  • Уперше у Першій лізі Краматорськ втрачає очки на полі Олімпіка – у 3-й грі.
  • Завершилася безнічийна серія Кременя, яка тривала в Чемпіонаті 11 ігор: 4 перемоги та 7 поразок.
  • Прикарпаття перервало гостьову безнічийну серію у Першій лізі, що тривала 12 ігор поспіль: 4 перемоги та 8 поразок.
  • Нива на своєму полі не перемагає у Першій лізі 4 гри поспіль: нічия та 3 поразки.
  • Домашня безвиграшна клубна рекордна серія Гірника-Спорту у Першій лізі збільшилася до 10-ти ігор: 3 нічиї та 7 поразок.
  • Безвиграшний серіал Агробізнесу з 13 серпня триває у Першій лізі 9 матчів: 4 нічиї та 5 поразок.
  • Завершилася безгольова гостьова серія Ужгорода у Першій ліз, яка тривала впродовж 265-ти хвилин.
  • Поділля не забиває голів у Першій лізі впродовж 282-х хвилин.

Дублі

• 2-й дубль у Першій лізі оформлює Роман Яловенко (Олімпік).
  • 12-й дубль у Першій лізі суперників Краматорську.

Голи

• 15-й гол у Першій лізі забиває Артем Щедрий (Кривбас), 5-й - Роман Яловенко (Олімпік, 1-й м’яч у грі), 1-й – Вагнер Гонсалвес (Кривбас, у 3-й грі).
  • У другому для себе клубі Першої ліги відкриває лік голів Роман Яловенко (Олімпік), який раніше забивав суперникам Чорноморця, Микита Ходаковський (Олімпік) – херсонського Кристалу.
  • Збільшили свої гольовій серіали у Першій лізі до 3-х ігор: Богдан Кобзар (Волинь) – 3 голи, Пейшоту (Металіст) – 4 голи.

Матчі

• 50-й матч у Першій лізі провів Ігор Кошман (Кремінь), 1-й – Крістіан Іліч (Кривбас).
  • У 3-му для себе клубі Першої ліги дебютує Іван Трубочкін (Олімпік), який виступав за Динамо-2 та Арсенал-Київ.
  • 70-й матч Ігоря Столовицького на чолі різних команд Першої ліги: 21 – в Кремені та 49 – у Черкаському Дніпрі. Баланс усіх ігор: +28=17-25 м’ячі 87-85.
  • 20-й матч у Першій лізі Олега Рипана на чолі Прикарпаття: +8=3-9 м’ячі 26-29
  • У статусі головного тренера дебютує у Першій лізі Олександр Бабич (Кривбас), який як гравець в складі Кременя, Дніпра-2 та Чорноморця провів у Першій лізі 54 гри (3 голи).
  • 250-й гостьовий матч Волині у Першій лізі: +76=43-131 м’ячі 285-375.
  • 50-й домашній матч Агробізнесу у Першій лізі: +22=13-15 м’ячі 76-48.
  • 20-й матч Кривбасу на своєму полі у Першій лізі: +17=2-1 м’ячі 49-20.
  • 20-й гостьовий матч Альянсу у Першій лізі: +9=5-6 м’ячі 33-23.

Пенальті

• 10-й у Першій лізі влучний удар з «позначки» у ворота Олімпіка – після 13-го пенальті.
  • Водинадцяте у Першій лізі виконував пенальті Олег Слободян (Оболонь) – 10-й гол, 2-й - Вадим Вітенчук (Краматорськ) – 2-й гол.
  • 7-й у Першій лізі пенальті у ворота Максима Механіва (Нива) – 4-й гол, 1-й - Тимофія Шеремети (Олімпік, у 2-й грі) – гол.

Командні «родзинки» туру

• Оболонь здобуває 80-ту перемогу у Першій лізі – у 193-й грі.
  • Гірник-Спорт 50-й раз зіграв внічию у Першій лізі.
  • Оболонь стає автором 30-ї перемоги команд-гостей поточного Чемпіонату.
  • Вадим Вітенчук (Краматорськ) стає автором 200-го голу нинішнього Чемпіонату
  • Віктор Ряшко (Ужгород) стає автором 100-го голу команд-гостей поточного Чемпіонату.
  • Найбільш «нічийний» тур нинішнього Чемпіонату – 4 «мирові», а не зіграний ще один матч туру.
  • Перший тур з початку Чемпіонату, у кому не зафіксовано великих, вольових перемог та вилучень гравців з поля.

* * *

Нагадаємо, що стежити за всіма подіями змагань можна на Youtube-каналі ПЕРША ЛІГА, на якому Телеканал Футбол 1/2/3 пропонує до вашої уваги прямі трансляції матчів Першої ліги, відеоогляди та ексклюзивні проекти, зокрема, «Перша онлайн».