100 перемога Металіста, перша – Ужгорода, 150 матч Барчука – головне про 11 тур Першої ліги

09:00, 4 жовтня 2021

11 тур Першої ліги мовою чисел та фактів

Серіали

• Гольовий серіал Металіста у Першій лізі триває 13 ігор – 32 голи.
  • Альянс утримує клубну переможну рекордну серію у Першій лізі довжиною у 5 ігор.
  • Безвиграшний серіал Агробізнеса з 13 серпня триває у Першій лізі 8 матчів: 3 нічиї та 5 поразок.
  • Кривбас не перемагає у 4 поспіль гостьових матчах Чемпіонату: 3 нічиї та поразка.
  • Завершилася переможна серія Оболоні, що тривала у Першій лізі 3 гри.
  • Оболонь зберігає свої домашні ворота у Першій лізі «на замку» впродовж 322-х хвилин.
  • Закінчилася програшна клубна антирекордна серія ВПК-Агро у Першій лізі, яка тривала 4 гри,
  • Перервався в чемпіонаті безгольовий клубний рекордний серіал ВПК-Агро, який тривав 431 (!) хвилину.
  • Краматорськ на полях суперників програє у Першій лізі впродовж рекордних для клубу 5-ти ігор і при цьому голів не забиває.
  • Поточна безгольова серія краматорців триває 276 хвилин.
  • Завершилася домашня безпрограшна серія Поділля, яка тривала у Першій лізі 5 ігор: 3 перемоги та 2 нічиї.
  • Поділля не забиває голів у Першій лізі впродовж 192-х хвилин.
  • Закінчився безгольовий серіал Ужгорода, який тривав у Першій лізі 425 (!) хвилин.
  • Безнічийна серія Кременя триває  в Чемпіонаті 11 ігор: 4 перемоги та 7 поразок.
  • Нива перервала безпрограшну гостьову серію в Чемпіонаті, яка тривала 3 гри: 2 перемоги та нічия.
  • Прикарпаття завершило дві домашні серії у Першій лізі: безпрограшну, яка тривала 3 гри: перемога та 2 нічиї та гольову – 6 ігор (10 м’ячів).
  • Завершився безгольовий серіал Гірника-Спорту у Чемпіонаті. який тривав впродовж 363-х (!) хвилин.

Вольові перемоги

• Сьома у Першій лізі вольова перемога Металіста, в тому числі перша над Нивою (у 1-й грі).
  • Восьма безвольна поразка Ниви у Першій лізі.

Дублі

• Третій дубль у Першій лізі оформлює Микола Агапов (Альянс).
  • 11-й дубль у Першій лізі суперників Агробізнесу.

Голи

• У другому для себе клубі Першої ліги відкриває лік голів Олег Синиця (Агробізнес), який раніше забивав суперникам Металіста 1925.
  • Перший гол у Першій лізі забиває Максим Літовченко (Олімпік, у 4-й грі), Віктор Ряшко (Ужгород, в 11-й), Євген Підлепенець (Металіст, в 11-й).
  • Завершилася гольова серія Романа Барчука (Прикарпаття), яка тривала у Першій лізі 3 гри – 3 голи.

Матчі

• 150-й матч у Першій лізі провів Роман Барчук (Прикарпаття), 100-й - Микита Безуглий (Оболонь), Олександр Лучик (Альянс), 50-й – Віталій Бойко (Кремінь), Юрій Романюк (Металіст), 1-й – Дмитро Єфіменко (Ужгород).
  • 110-й гостьовий матч Гірника-Спорту у Першій лізі: +37=23-50 м’ячі 123-163.
  • 40-й матч ВПК-Агро у Першій лізі: +14=4-22 м’ячі 37-63, в тому числі 20-й домашній: +6=3-11 м’ячі 17-31.
  • 40-й матч у Першій лізі Валерія Іващенка біля керма Оболоні: +15=11-14 м’ячі 45-40.
  • У другому для себе клубі Першої ліги в статусі головного тренера дебютує Андрій Купцов (Кривбас), який раніше очолював Олександрію (30 ігор).

Пенальті

• Віктор Ряшко (Ужгород) стає автором 1900 (!) реалізованого пенальті гравцями команд-господарів у Першій лізі (після 2517-го удару).
  • 40-й у Першій лізі влучний удар з «позначки» гравців Гірника-Спорту – після 49-го пенальті.
  • 15-й у Першій лізі пенальті у домашні ворота Оболоні – 4-й промах.
  • Перший у Першій лізі пенальті у ворота суперників Ужгорода ( в 11-й грі).
  • Всьоме у Першій лізі виконував пенальті Ярослав Ямполь (Гірник-Спорт) – 4-й гол, 4-й - Олексій Хобленко (Кривбас) – 1-й промах, 1-й - Віктор Ряшко (Ужгород, в 11-й).
  • 18-й у Першій лізі пенальті у ворота Івана Піцана (Прикарпаття) – 14-й гол, 6-й - Василя Литвиненка (Оболонь) – 2-й промах, Дениса Старченка (Кремінь) – 6-й гол.

Вилучення

• 20-е у Першій лізі вилучення гравці Оболоні, в тому числі 7-е на своєму полі.
  • Четверта у Першій лізі червона картка для Івана Білого (Олімпік), 1-а – Владислава Рибака (Олімпік, у 7-й грі), Микити Безуглого (Оболонь, у 100-й).
  • Вдруге у Першій лізі в одній грі вилучаються з поля 2 гравця Олімпіка.
  • Вперше у Першій лізі вилучає з поля 2-х гравців одного клубу Ігор Бич (Київ) – у 25-й грі.
  • Найпізніші у Першій лізі вилучення гравців Олімпіка – на 90+7 хвилині.

Командні «родзинки» туру

• Металіст здобуває 100-ту перемогу у Першій лізі, а Гірник-Спорт – 80-ту.
  • Ужгород святкує 1-у перемогу (в 11-й грі) та перші домашні очки (у 5-й) у Першій лізі.
  • Євген Підлепенець (Металіст) стає автором 100-го голу команд-господарів нинішнього  Чемпіонату.
  • На матчі Металіст – Нива побувало 26 668 вболівальників, що стало повторенням рекорду відвідуваності ігор поточного Чемпіонату, зафіксованого у 5-ти інших зустрічах Металіста в Харкові.
  • На матчах туру побував 250 000-й (!) глядач матчів 31 чемпіонату.

* * *

Нагадаємо, що стежити за всіма подіями змагань можна на Youtube-каналі ПЕРША ЛІГА, на якому Телеканал Футбол 1/2/3 пропонує до вашої уваги прямі трансляції матчів Першої ліги, відеоогляди та ексклюзивні проекти, зокрема, «Перша онлайн».