Новини змагань

Перша нічия Металіста, 300 пропущений м’яч Гірника-Спорт, 200 матч Олега Допілки – головне про дев’ятий тур Першої ліги

09:30, 21 вересня 2021

Дев'ятий тур Першої ліги мовою чисел та фактів

Серіали

• Завершилася стартова переможна клубна рекордна серія Металіста у Першій лізі, яка тривала вісім ігор.
  • Перервався у чемпіонаті і серіал Металіста без пропусків голів довжиною у 384 хвилини.
  • Закінчилася переможна хода Полісся, що тривала у Першій лізі 3 гри.
  • Безнічийна гостьова серія Гірника-Спорту продовжується у Першій лізі 8 ігор: 3 перемоги та 5 поразок.
  • Домашній гольовий серіал Прикарпаття триває у Першій лізі 6 ігор – 10 голів.
  • Перервалася пропускна серія Волині у чемпіонаті, яка тривала 5 ігор – 7 голів.
  • ВПК-Агро програє у Першій лізі впродовж рекордних для клубу 4-х поспіль матчів, не забиваючи при цьому жодного голу.
  • Клубний рекордний безнічийний серіал ВПК-Агро триває у Першій лізі 15 ігор: 5 перемог та 10 поразок.
  • Поділля у Першій лізі очок з Кременем і далі не втрачає – 3 перемоги.
  • Завершився переможний серіал Кременя довжиною у 3 гри.
  • Безвиграшний серіал Агробізнесу триває у Першій лізі 6 матчів: 2 нічиї та 4 поразки.
  • Олімпійці перервали безвиграшну серію в чемпіонаті, яка тривала 3 гри: нічия та 2 поразки.
  • Ужгород пропускає голи у всіх матчах Першої ліги, а безголовий серіал закарпатців триває 271 хвилину.
  • Нива завершила свою безвиграшну серію, яка тривала 3 гри: 2 нічиї та поразка.

Великі перемоги

• 2-а велика перемога Поділля над Кременем у Першій лізі, 1-а - Альянсу над Гірником-Спортом (у 3-й грі).
  • Вперше у Першій лізі Альянс у двох поспіль матчах здобуває великі перемоги.
  • Альянс повторює свою найбільшу велику різницю в рахунку в Першій лізі.

Дублі

• Перший дубль у Першій лізі оформлює Ігор Карпенко (Поділля, у 49-й грі), Максим Прядун (Олімпік, у 26-й).

Голи

• 300-й гол у Першій лізі у ворота Гірника-Спорту – після удару Миколи Агапова.
  • 20-й гол у Першій лізі забиває Костянтин Ярошенко (Альянс), Єгор Демченко (Металіст), 10-й - Ігор Карпенко (Поділля, 2-й м’яч у грі), 1-й – Дмитро Пріхна (Поділля, у 10-й грі), Володимир Савошко (Поділля, у 22-й), Андрій Зінь (Нива, у 14-й).
  • Гольовий серіал Сергія Загинайлова (Альянс) продовжується у Першій лізі 3 гри – 4 голи.
  • Завершилася гольова серія Пейшоту (Металіст), яка тривала у Першій лізі 4 гри – 5 голів та Віталія Бойка (Кремінь): 3 гри – 3 голи.
  • У 2-му для себе клубі Першої ліги відкриває лік голів Богдан Шмигельський (Альянс), який раніше забивав суперникам ВПК-Агро, Єгор Демченко (Металіст) – Краматорська.
  • Перший у Першій лізі гол Кременя у ворота Поділля – на 242-й хвилині.

Матчі

• 200-й матч у Першій лізі провів Олег Допілка (Ужгород), 1-й - Владислав Мудрик (Олімпік).
  • 50-й матч Олександра Чижевського біля керма Агробізнесу у Першій лізі: +23=12-15 м’ячі 71-51.
  • 20-й домашній матч Альянсу у Першій лізі: +11=6-3 м’ячі 30-15.
  • 20-й гостьовий матч ВПК-Агро у Першій лізі: +8=1-11 м’ячі 20-32.
  • У п'ятому (!) для себе клубі Першої ліги дебютує Олександр Аксьонов (Ужгород), який раніше виступав за Авангард, Арсенал-Київ, Миколаїв та Гірник-Спорт, 4-му - Роман Никитюк (Гірник-Спорт) - за Волинь, Рух та Минай.

Пенальті

• 20-й у Першій лізі реалізований пенальті у гостьові ворота Гірника-Спорту – після 23-го удару.
  • Повторення найшвидшого у Першій лізі пенальті у ворота Прикарпаття – на 3-й хвилині і кожного разу переможцем дуелі стає саме Іван Піцан (втретє).
  • 10-й у Першій лізі пенальті у ворота суперників Альянсу - 5-й гол.
  • Увосьме у Першій лізі виконував пенальті Роман Барчук (Прикарпаття) – 7-й гол, 2-й – Роман Дебелко (Кривбас) – 1-й промах, 1-й - Богдан Шмигельський (Альянс, у 35-й грі) – гол.
  • 17-й у Першій лізі пенальті у ворота Івана Піцана (Прикарпаття) – 4-й промах, 1-й - Георгія Клімова (Гірник-Спорт, у 3-й грі) – гол, Богдана Сарнавського (Кривбас, у 9-й) – гол.

Вилучення

• 10-е гостьове вилучення гравців Полісся у Першій лізі.
  • Друга у Першій лізі червона картка для Владислава Огирі (Полісся).
  • Уп'яте у Першій лізі вилучає з поля гравців Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

Командні «родзинки» туру

• Поділля здобуває 130-ту перемогу у Першій лізі.
  • Гірник-Спорт зазнає 50-ї гостьової поразки у Першій лізі.
  • Кривбас на полях суперників 10-й раз у Першій лізі зіграв внічию.
  • На матчі Металіст – Полісся побувало 26 668 вболівальників, що стало повторенням рекорду відвідуваності ігор поточного чемпіонату, зафіксованого у 4-х інших зустрічах Металіста в Харкові.
  • На матчах туру побував 200 000 (!) глядач матчів 31-го чемпіонату.

* * *

Нагадаємо, що стежити за всіма подіями змагань можна на Youtube-каналі ПЕРША ЛІГА, на якому Телеканал Футбол 1/2/3 пропонує до вашої уваги прямі трансляції матчів Першої ліги, відеоогляди та ексклюзивні проекти, зокрема, «Перша онлайн».