Анонс матчів восьмого туру у Першій лізі

Восьмий тур відкриється матчем у Кременчуці. Фото: facebook.com/fckremin

Професіональна футбольна Ліга України запрошує всіх на трибуни! Вашим улюбленим командам потрібна підтримка! Продовжуйте #Житифутболом!

10 вересня. 16.30. «Кремінь-Арена ім. Олега Бабаєва». м. Кременчук.

Віталій Бойко забиває у двох матчах поспіль за Кремінь. Фото: facebook.com/fckremin

Кремінь - Агробізнес

Відстань між дислокаціями команд-суперників – 683 кілометри.

Арбітр: Ярослав Пєсоцький (Суми) провів 14 ігор у Першій лізі.

У минулому Чемпіонаті Кремінь в матчах з Агробізнесом не здобув жодного очка. До нового протистояння команда з Волочиська підійшла з безвиграшним серіалом у Першій лізі, який триває 4 гри: по 2 нічиї та поразки. Безнічийна серія Кременя триває в Чемпіонаті 7 турів поспіль: 3 перемоги та 4 поразки.

Цікаві факти:

• 180-й матч Кременя у Першій лізі, в тому числі 90-й на своєму полі.
  • 15-й гол у Першій лізі може забити Сергій Семенюк (Агробізнес).

11 вересня. 13.15. «Центральний міський стадіон». м. Житомир.

Полісся - Прикарпаття

Відстань між дислокаціями команд-суперників – 410 кілометрів.

Арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків) провів 66 ігор у Першій лізі.

Полісся ще жодного (!) разу не перемагало Прикарпаття у Першій лізі, забивши в 11-ти очних матчах лише три голи. Інтриги новій зустрічі дає коротка відстань між суперниками у турнірній таблиці – лише 2 очки. Підопічні Юрія Калітвінцева та Олега Рипана у двох попередніх матчах очок не втрачали. Загалом Полісся обходиться без нічиїх у Першій лізі 13 матчів поспіль: 6 перемог та 7 поразок.

• 30-й гол у Першій лізі може забити Богдан Оринчак (Полісся),
  • 50-й матч у Першій лізі може провести Василь Геник (Прикарпаття).

11 вересня. 15.30. «Метеор». м. Дніпро.

ВПК-Агро - Оболонь

Відстань між дислокаціями команд-суперників – 477 кілометрів.

Арбітр: Вадим Запрутняк (Вінниця) проведе 50-й (!) матч у Першій лізі.

В короткій історії зустрічей суперників ВПК-Агро ще не програвало від «пивоварів». Поточна серія Оболоні без пропусків голів триває у Першій лізі 207 хвилин. Команда з Вишневого не забиває голів у Чемпіонаті впродовж 185-ти хвилин.

Баланс ігор у Першій лізі - 2: +1=1-0 м’ячі 1-0

Баланс ігор на полі ВПК-Агро - 1: +1=0-0 м’ячі 1-0

ВПК-Агро (Вишневе) - Оболонь (Київ) – 1:0

Гол:

1:0 – Б. Шмигельський, 16

• 190-й матч Оболоні у Першій лізі.
  • Оболонь може забити 100-й гостьовий гол у Першій лізі (ще 1 м’яч).
  • 25-ті голи у Першій лізі можуть забити Іван Матяж, Ігор Мединський, 15-ті – Олексій Лобов, Олексій Майданевич (усі - Оболонь).

12 вересня. 13.15. «Юність». м. Горішні Плавні.

Гірник-Спорт - Поділля

Відстань між дислокаціями команд-суперників – 631 кілометр.

Арбітр: Дмитро Панчишин (Харків) провів 45 ігор у Першій лізі.

Раніше шляхи суперників у Першій лізі не перетиналися. Гірник-Спорт в разі перемоги потіснить Поділля у турнірній таблиці. Безнічийна серія Гірника-Спорту триває у Першій : 15 матчів: 4 перемоги та 11 поразок. Програшна клубна антирекордна гостьова серія Поділля триває у Першій лізі 11 (!) матчів.

Баланс ігор у Першій лізі: раніше не зустрічалися.

• Гірник-Спорт може здобути 80-ту перемогу у Першій лізі.
  • Гірник-Спорт може пропустити 300-й гол у Першій лізі (ще 3 м’ячі).
  • 50-й матч у Першій лізі може провести Андрій Кліщук (Гірник-Спорт).

12 вересня. 15.30. «Гірник». м. Кривий Ріг.

Кривбас - Ужгород

Відео: Кривбас представив нову ігрову форму на сезон 2021/22

Відстань між дислокаціями команд-суперників – 1055 кілометрів є найбільшою (!) серед усіх пар 8-го туру.

Арбітр: Сергій Задиран (Київська область) проведе 20-й матч у Першій лізі.

Кривбас за час своїх усіх виступів у Першій лізі на своєму полі ще не програвав: 15 перемог та 2 нічиї. Ужгород наразі свій єдиний бал у 7-ми матчах Першої ліги здобув саме на виїзді і залишається єдиним клубом Чемпіонату без жодної перемоги. Закарпатці пропускають голи у всіх матчах Першої ліги. Переможний клубний домашній рекордний серіал Кривбасу у Першій лізі триває 12 (!) матчів.

• 110-й матч Богдана Блавацького на чолі різних команд Першої ліги.
  • Ужгород пропустив найбільше голів у поточному Чемпіонаті – 20 м’ячів.

12 вересня. 18.45. «Авангард». м. Краматорськ.

Краматорськ - Металіст

Відстань між дислокаціями команд-суперників – 194 кілометри є найменшою (!) серед усіх пар 8-го туру.

Арбітр Олександр Дердо (Чорноморськ) провів 46 ігор у Першій лізі.

Дебютна гра суперників у Першій лізі. Металіст очок у поточному чемпіонаті ще не втрачав, забивши при цьому найбільше голів (19) і пропустивши найменше голів (3). Клубна рекордна безнічийна серія Краматорська у Першій лізі розпочалася 7 травня цього року і триває 14 ігор – 8 перемог та 6 поразок.

• Металіст може зазнати 70-ї поразки у Першій лізі, в тому числі 50-ї в гостях.
  • 20-й гол у Першій лізі може забити Єгор Демченко, 15-й - Владислав Нехтій (обоє - Металіст).
  • Відразу 5 разів гравці, яких випускав наставник Металіста Олександр Кучер на заміни, забивали м’ячі.
  • Гольова серія Пейшоту (Металіст) триває у Першій лізі 3 гри – 4 голи.
  • Асистент арбітра Андрій Скрипка (Кропивницький) проведе 50-й матч у Першій лізі.

13 вересня. 15.00. НТК імені Віктора Баннікова. м. Київ.

Олімпік - Волинь

Відстань між дислокаціями команд-суперників – 400 кілометрів.

Арбітр: Роман Блавацький (Львів) провів 27 ігор у Першій лізі.

Прем’єрний поєдинок суперників у Першій лізі. Безгольовий серіал олімпійців триває у Першій лізі 201 хвилину, а волинян – 256 хвилин. Волинь, яка пробилася до 1/16 фіналу Кубка України, у Першій лізі не може перемогти впродовж 5-ти матчів поспіль: 3 нічиї та 2 поразки.

• Олімпік може пропустити 50-й гол на своєму полі у Першій лізі (ще 1 м’яч).
  • 15-й гол у Першій лізі можуть забити Сіаваш Хагназарі (Волинь) й Артем Ковбаса (Олімпік).
  • 360 хвилин не пропускає воротар Олімпіка Владислав Рибак.

13 вересня. 18.30. «Тернопільський міський стадіон». м. Тернопіль.

Нива - Альянс

Відстань між дислокаціями команд-суперників – 705 кілометрів.

Арбітр: Степан Лапко (Львів) провів 15 ігор у Першій лізі.

Нива ще жодного разу не зуміла перемогти Альянс у Першій лізі. Альянс свою найбільшу перемогу у Першій лізі здобув саме над Нивою – 4:0. Нива виступає без поразок в Чемпіонаті 5 ігор підряд: 2 перемоги та 3 нічиї.

4:0 – В. Шарай, 68

• 250-й матч у Першій лізі може провести Ігор Семенина (Нива).
  • 180-й матч Ниви у Першій лізі.
  • Альянс може зазнати 10-ї поразки у Першій лізі,
  • 25-й гол у Першій лізі може забити Артур Карноза, 20-й - Костянтин Ярошенко (обоє - Альянс), 10-й - Сергій Кисленко (Нива).
  • У день гри Андрію Скакуну (Нива) виповниться 27 років.

* * *

Нагадаємо, що стежити за всіма подіями змагань можна на Youtube-каналі ПЕРША ЛІГА, на якому Телеканал Футбол 1/2/3 пропонує до вашої уваги прямі трансляції матчів Першої ліги, відеоогляди та ексклюзивні проєкти, зокрема, «Перша онлайн».