650 матч Кристалу, 70 гол Шавріна – все головне про четвертий тур Другої ліги

22:08, 18 серпня 2021

Відлуння матчів чергового туру Другої ліги

Денис Столярчук

650-й матч херсонського Кристалу у Другій лізі ПФЛ: 276 перемог, 122 нічиї, 252 поразки, різниця м’ячів 903-776.

Безпрограшна серія Таврії триває десять матчів, вишгородського Діназу – вісім, зорянських Балкан – шість, галицьких Карпат - чотири. Безвиграшна серія ФК Нікополь переривається на позначці у вісім матчів.

Безнічийна серія новокаховської Енергії триває десять матчів, одеської Реал Фарми – дев’ять, ФК Чернігів, київського Рубікону – сім, дунаєвецького Епіцентру – шість.

Пропускна серія ФК Нікополь триває десять матчів, черкаського Дніпра – вісім, новокаховської Енергії – шість, вінницької Ниви – п’ять, аналогічна серія Таврії переривається на позначці у п’ять матчів.

Серія без вилучень вишгородського Діназу триває вже 32 матчі, херсонського Кристалу – 26, дунаївецького Епіцентру – 14. Четвертий матч поспіль одеська Реал Фарма пропускає по чотири м’ячі.

Вадим Шаврін (Вікторія) на 59-й секунді забиває найшвидший м’яч чемпіонату і стає 11-м гравцем, який у Другій лізі забиває 70 або більше м’ячів (до ТОП-10 лише три м’ячі).

Вадим Шаврін (Вікторія) забиває в четвертому матчі поспіль – п’ять м’ячів. Суха серія Віталія Реви (Лівий Берег) триває три матчі та 321 хвилину – поточний рекорд сезону. Третя поспіль велика перемога Лівого Берегу.

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграні 15 матчів, десять перемог господарів, дві нічиї, три перемоги гостей. Забито 47 м’ячі (у середньому 3,13 за гру), господарі забили 33 м’ячів, гості – 14. У першому таймі були забиті 22 м’ячі і 25 у другому. Арбітрами було показано 66 попереджень, також було призначено сім пенальті (один не реалізований). У турі зафіксовано п’ять дублів та чотири впевнені перемоги.

Голи: найперший – Вадим Шаврін (Вікторія, перша хвилина з пенальті), найпізніший – Павло Мілєсін (ФК Суми, 90+2 хвилина).

Пенальті та вилучення

Пенальті реалізували: Ігор Загальський (Металург), Олексій Бойко (Таврія), Ян Ковалевський (ФК Суми), Вадим Шаврін (Вікторія), Василь Палагнюк (Буковина), Сергій Нудний (Реал Фарма).

Пенальті не реалізували: Єгор Коваленко (ФК Вовчанськ, воротар).

Воротарі

Суха гра в активі восьми голкіперів: Ібрагім Суаіб (Перемога), Віталій Онопко (Таврія), Роман Захарчук (ФК Суми), Андрій Попович (ЛНЗ), Сергій Чернобай (Епіцентр), Ян Вічний (СК Полтава), Олег Гончаренко (Яруд), Віталій Рева (Лівий Берег).

Віталій Рева. Фото: facebook.com/fclbkiev

Ювілеї гравців

70-й м’яч у Другій лізі забиває: Вадим Шаврін (Вікторія), 35-й: Олексій Бойко (Таврія), 15-й: Євгеній Немтінов (Епіцентр), 10-й: Фаді Салбак (Буковина, другий у грі), п'ятий: Артем Радченко (Перемога, перший у грі), Антон Кіча (Перемога, другий у грі), Віталій Полянський (ФК Тростянець),

Дебютний м’яч у Другій лізі забивають: Павло Мілєсін (ФК Суми, у 102-й грі), Роман Худік (Нива, у 38-й грі), Віктор Окатий (МФК Миколаїв, у 25-й грі), Валентин Рубчинський (ФК Нікополь, у восьмій грі), Олександр Акименко (Лівий Берег, у восьмій грі), Дмитро Петрик (Нива, у четвертій грі), Владислав Зоренко (Рубікон, у четвертій грі), Ян Ковалевскьий (ФК Суми, у четвертій грі), Владислав Гарнага (АФСК Київ, у четвертій грі), Сергій Біда (Дніпро, у четвертій грі), Рінар Валєєв (Перемога, у четвертій грі), Максим Тяпкін (ФК Нікополь, у четвертій грі), Даниїл Волков (Мункач, у четвертій грі), Владислав Клименко (Скорук, у другій грі), Володимир Заставний (Карпати Львів, у другій грі), Богдан Литвиненко (ФК Чернігів, у другій грі).

П’ятий дубль у Другій лізі: Василь Палагнюк (Буковина), третій: Фаді Салбак (Буковина), другий: Антон Кіча (Перемога), Артем Радченко (Перемога), перший: Сергій Кравченко (МФК Миколаїв, у 79-й грі).

140 гру у Другій лізі проводить: Сергій Борзенко (ФК Вовчанськ), 90: Олексій Красов (Скорук), 80: Вадим Россохатий (Енергія), 70: Антон Яременко (СК Полтава), Валерій Коверник (ФК Суми), 50: Вадим Златов (Балкани).

Дебютують у Другій лізі: Ігор Василенко (Реал Фарма), Гліб Тетерук (Рубікон), Віталій Трачук, Анатолій Сньозик (обидва Мункач), Олександр Маркевич (ФК Суми), Ярослав Мнишенко (Чайка), Артем Нижник (Буковина), Роман Саленко (Діназ), Владислав Курило (ФК Тростянець), Лука Надірадзе (Любомир), Ярослав Бутіч (ФК Нікополь).